Instalki.pl » Aktualności » Software » Denerwujące tytuły i miniatury na YouTube? Clickbait Remover się z nimi rozprawi
Wtorek, 06 Sierpień 2019 16:50, Wpisany przez Maksym Słomski
Clickbait remover for youtube 0
Praktyczna wtyczka.

Wielu internautów wchodząc na serwis YouTube dostaje mocnej reakcji alergicznej. Jest ona wywołana przez lawinę krzykliwych miniaturek i tytułów filmów pisanych koniecznie WIELKIMI LITERAMI. Jeśli również macie dość takiego stanu rzeczy, znaleźliśmy dla Was praktyczne rozwiązanie. Wtyczka Clickbait Remover for Youtube dla przeglądarki Google Chrome jest w stanie rozprawić się z irytującymi treściami.

Przede wszystkim, narzędzie może automatycznie podmieniać miniaturki wszystkich wyświetlanych filmów na kadry z początku, środka lub końca materiałów, dzięki czemu - przynajmniej teoretycznie - możecie uzyskać nieco lepszy wgląd w ich zawartość. Oczywiście dla niektórych krzykliwa miniaturka to doskonałe ostrzeżenie poprzez oznaczenie głupiego materiału, więc... miniaturki możecie pozostawić bez zmian.

Clickbait remover for youtube 1
Źródło: pietervanheijningen

Drugą z funkcji jest możliwość automatycznej modyfikacji tytułów nagrań. Tytuły treści wyświetlanych w obrębie serwisu mogą zostać przekształcone na zapisane wyłącznie małymi literami lub małymi literami z wielką literą na samym początku.

Clickbait remover for youtube 2
Źródło: pietervanheijningen

Narzędzie działa poprawnie w każdej sekcji YouTube - na stronie domowej, w subskrypcjach, na kanałach twórców oraz zakładce treści popularnych.

Clickbait Remover for Youtube, podobnie jak przeglądarkę Google Chrome pobierzecie z naszej bazy plików.

Źródło: pietervanheijningen