Instalki.pl » Aktualności » Software » Google Fit z kilkoma ciekawymi nowościami - wśród nich ciemny motyw
Poniedziałek, 05 Sierpień 2019 07:44, Wpisany przez Piotr Malinowski
google-fit-ciemny-motyw
Kolejna aplikacja do kolekcji.

Google regularnie stara się dodawać ciemny motyw do wszystkich swoich aplikacji. Za przykład niech posłużą takie usługi, jak Gmail, Dysk Google czy Google Chrome. Do tego grona właśnie dołączył program Google Fit. To jednak nie jedyna nowość, która pojawiła się w najnowszej aktualizacji zdrowotnego produktu. Zobaczcie sami.

Gigant z Moutain View postanowił upiec dwie pieczenie na jednym ogniu i wdrożyć kilka funkcji mających na celu poprawę komfortu snu w jednym uaktualnieniu. Pozwólcie, że tytułowym ciemnym motywem zajmiemy się za chwilę. Najpierw spójrzcie na ulepszony system monitorowania snu.

Od teraz śledzić możemy wzorce snu – funkcja ma na celu lepszy wgląd w to, jak naprawdę wygląda nasza noc. Aplikacja poinformuje użytkowników o tym, czy potrzebują więcej albo mniej snu. Dodatkowo, będzie można edytować i dodawać własną historię snu, jeśli zsynchronizowane usługi nie do końca sobie z tym poradziły.

google fit motywŹrodło: Google

Wspomniany ciemny motyw z kolei obejmuje Google Fit w całości – każdy panel i każdą zakładkę. Wszystko wygląda naprawdę estetycznie i co najważniejsze, czarny kolor nie męczy aż tak naszych oczu i pozwala na zaoszczędzenie baterii. Funkcja jest (lub będzie na dniach) dostępna z poziomu ustawień.

Korzystacie z Google Fit na swoim iPhonie? Od teraz aplikacja da Wam wgląd w dokładny przebieg trasy (wraz z mapą), którą pokonaliście podczas treningu. Wszystkie nowości zostaną wprowadzone na przestrzeni kilku następnych dni.

Źródło: Google