Instalki.pl » Aktualności » Software » EaseUS z okazji 15-lecia działalności organizuje konkurs. Do zgarnięcia iPad i gotówka
Poniedziałek, 29 Lipiec 2019 13:25, Wpisany przez Dawid Jagodziński
EaseUS świętuje 15 lat działalności
Warto wziąć udział.

Z okazji 15. urodzin, firma EaseUS (znana z cenionego oprogramowania do zarządzania dyskami twardymi i odzyskiwania danych) przygotowała specjalną stronę, na której dzieli się z użytkownikami ciekawostkami dotyczącymi swojej działalności.

Czy wiedzieliście, że w ciągu piętnastu lat firma pomogła ponad 70 milionom użytkowników w 160 krajach chronić swoje dane? Albo, że ich software przetłumaczony został na ponad 40 języków, w tym także polski? Warto też wspomnieć, że w 2017 roku firma udostępniła użytkownikom zainfekowanym ransomwarem WannaCry darmową usługę odzyskania danych. Udało się odzyskać utracone dane w 70% przypadków.

Konkurs z atrakcyjnymi nagrodami


By uczcić 15 lat obecności na rynku, EaseUS przygotowało konkurs, w którym główną nagrodą jest iPad lub 500 USD.

Co zrobić by wziąć udział w akcji? Wystarczy przejść na dedykowaną stronę i nacisnąć przycisk „Spin”. Uczestnicy muszą przygotować slogan (w j. angielskim) lub opisać historię związaną z firmą EaseUS. Można także dołączyć grafikę o wymiarach 380 x 126 pikseli by zwiększyć szansę na wygraną.

Dodawania sloganu
Zwycięzcą zostanie uczestnik, którego slogan lub historia zbierze najwięcej polubień podczas trwania konkursu. Dwie następne osoby dostaną nagrody w postaci 200 USD, a dla 12 kolejnych osób przygotowano po 50 dolarów. Pieniądze zostaną przesłane do zwycięzców za pomocą PayPal. Zbieranie głosów trwać będzie do 27 sierpnia.

Warto też dodać, że już samo uczestnictwo w zabawie może zaowocować nagrodą. Kręcąc wirtualnym kołem możemy dodatkowo zdobyć zniżki na zakup programów marki EaseUS. 

Artykuł powstał przy współpracy z firmą EaseUS.