Instalki.pl » Aktualności » Software » Darmowy pakiet biurowy OnlyOffice 5.3 udostępniony - co nowego?
Wtorek, 23 Lipiec 2019 08:51, Wpisany przez Maksym Słomski
OnlyOffice 5.3 pobierz
Pakiet biurowy za darmo, w nowej wersji.

Jaki darmowy pakiet biurowy wybrać? Wybór jest duży, więc decyzja nie jest łatwa. Pomagaliśmy Wam wybrać takie narzędzie w naszym zestawieniu dziesięciu najlepszych aplikacji tego typu. Dziś przypominamy o darmowym OnlyOffice, który to właśnie doczekał się całkiem sporej aktualizacji.

OnlyOffice 5.3 to pakiet narzędzi biurowych w pełni kompatybilny z formatami płatnych aplikacji Microsoft Office. W skład dostępnego w języku polskim OnlyOffice Desktop Editors wchodzą odpowiedniki Worda (Document), Excela (SpreadSheet) oraz PowerPointa (Presentation). Program pobierzecie za darmo z naszej bazy plików:

OnlyOffice 5.3 - co nowego?


OnlyOffice Desktop Editors 5.3 wnosi garść praktycznych zmian z online'owego wydania programu, które debiutowało z końcem maja.

Znaczącym usprawnieniem jest możliwość edycji plików graficznych w obrębie programów (obracanie, przekrzywianie) bez konieczności stosowania dodatkowych wtyczek. Nowością jest wtyczka "Wyślij", umożliwiająca szybkie wysyłanie dokumentów za pośrednictwem domyślnego klienta e-mail.

OnlyOffice 5.3 pobierz 1

OnlyOffice 5.3 umożliwia teraz zapis dokumentów w postaci szablonów MS Office Open XML (DOTX, XLTX, POTX), OpenDocument (OTT, OTS, OTP) oraz formacie PDF zgodnym ze standardami ISO. Wielu użytkowników doceni możliwość stosowania w prezentacjach plików audio i wideo.

OnlyOffice 5.3 pobierz 2

Wreszcie, aplikacje desktopowe można teraz łączyć z chmurą - jako przykłady wymienia się choćby OwnCloud i NextCloud.

Pełny dziennik zmian w OnlyOffice 5.3 znajdziecie pod tym adresem.

Źródło: OnlyOffice