Instalki.pl » Aktualności » Software » 5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić [Aplikacje tygodnia #139]
Sobota, 06 Lipiec 2019 12:08, Wpisany przez Przemysław Kreft
"Aplikacje
Zapraszamy na kolejną część naszej serii zestawień nowych i ciekawych gier i aplikacji dla Androida.

W tym tygodniu proponujemy aplikację do tworzenia animowanych zdjęć, nowoczesne narzędzie ułatwiające korzystanie z powiadomień i paska ustawień, a także rozbudowany tytuł dla fanów nauki języków obcych. Mobilni gracze będą mogli zmierzyć się z kolorowym tytułem zręcznościowym i strzelanką pełną zombie.

Enlight Pixaloop

Cena: 0 zł / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 18,99 zł - 279,99 zł za element / Android: 7.1 i nowsze

Enlight Pixaloop

Łatwa w obsłudze aplikacja do animowania zdjęć. Wyposażono ją w rozbudowany zestaw narzędzi, które pozwalają szybko wprawić w ruch wybrane fragmenty fotografii. Do naszej dyspozycji są również gotowe efekty pogodowe i artystyczne.

Dodatkowym atutem jest funkcja podmiany nieba na zdjęciu na wybrany przez nas styl i rodzaj animacji chmur.MIUI-ify

Cena: 0 zł / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 4,79 zł - 35,99 zł za element / Android: 5.0 i nowsze

MIUI-ify

Nowoczesna nakładka do obsługi panelu powiadomień i paska skrótów. Jej stylistyka jest wzorowana na znanym użytkownikom urządzeń Xiaomi interfejsie MIUI. Pozwala na przeniesienie paska systemowego na dół ekranu (co ułatwia obsługę smartfona jedną ręką) i jego rozbudowaną personalizację.

Wśród dostępnych funkcji warto wspomnieć o dodawaniu dowolnej aplikacji i strony www jako skrótu, czy możliwości wyświetlania wybranych suwaków systemowych (jasność ekranu, głośność itp.).

MIUI-ify


Fluent Forever

Cena: 0 zł / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 46,99 zł za element / Android: 6.0 i nowsze

Fluent Forever

Rozbudowana aplikacja do nauki języków obcych (Na razie innych niż angielski, m.in. hiszpański, francuski, niemiecki). Opiera się na składającej się z czterech kroków metodzie nauki. Rozpoczynamy od trenowania słuchania, uczymy się słownictwa wizualnie, poznajemy gramatykę w sposób naturalny, a na końcu trenujemy mówienie z nauczycielem.Rescue Wings!

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 4,99 zł - 69,99 zł za element / Android: 5.0 i nowsze

Rescue Wings!

Starannie wykonana gra zręcznościowa, w której naszym zadaniem jest gaszenie pożarów w lasach. Wykorzystujemy w tym celu samolot, którego zbiorniki napełniamy wlatując do jeziora. W miarę osiągania coraz lepszych wyników ulepszamy nasz samolot i odblokowujemy nowe.Dead Zed

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 9,99 zł - 99,99 zł za element / Android: Zależy od urządzenia

Dead Zed

Strzelanka dla miłośników walki z zastępami zombie. Przemierzamy kolejne lokalizacje, za każdym razem broniąc pozycji przed nadciągającymi falami wrogów. Po drodze zdobywamy doświadczenie i wirtualne pieniądze, które wymieniamy na nową broń i ulepszenia.To już wszystkie nasze cotygodniowe propozycje. Jeżeli znasz nowości, o których powinniśmy napisać - koniecznie daj znać w komentarzu!

Sprawdź również: 5 nowych aplikacji na Androida, koniecznie je sprawdź! [Aplikacje tygodnia #138]