Instalki.pl » Aktualności » Software » Snapchat pozwoli na organizację wydarzeń poprzez aplikację
Piątek, 07 Czerwiec 2019 23:41, Wpisany przez Piotr Malinowski
snapchat event 1
Opcja rodem z Facebooka.

Nie tak dawno byliśmy świadkami premiery specjalnej „platformy” do gier na Snapchacie, a teraz doszły do mediów słuchy o kolejnej nowości. Mowa tu o tytułowej możliwości organizowania wydarzeń poprzez aplikację – coś na wzór opcji dostępnej na Facebooku.

Funkcjonalność nie została jeszcze oficjalnie ogłoszona, ale ten krok wydaje się jedynie formalnością. Za odkrycie odpowiada (standardowo) badaczka Jane Manchun Wong, która na swoim Twitterze opublikowała kilka zrzutów ekranu prezentujących wygląd interfejsu nadchodzącej aktualizacji.Tworząc wydarzenie będzie można przypisać mu określone miejsce i czas. Po dołączeniu do eventu użytkownik dodany zostanie do specjalnego czata grupowego – nie wiadomo czy pojawi się opcja organizacji spotkań publicznych przeznaczonych dla każdego chętnego. Na razie wiadomo, że dostaniemy możliwość tworzenia ich dla najbliższych przyjaciół z platformy.

Pytanie pojawia się też w przypadku tego, czy Snapchat pozwoli na „podglądanie” znajomych na mapie, by sprawdzić w jakich wydarzeniach akurat biorą udział. Twórcy platformy od dłuższego czasu zdają się skupiać na pogłębianiu relacji między użytkownikami (czego przykładem mogą być wspomniane gry), więc wydaje się to wielce prawdopodobne

Źródło: Twitter