Instalki.pl » Aktualności » Software » Tidal w jakości HIFI przez 90 dni bez opłat - ruszyła nowa promocja
Poniedziałek, 03 Czerwiec 2019 11:46, Wpisany przez Mateusz Ponikowski
Tidal 2018
Warto skorzystać.

Amerykański TIDAL to jeden z głównych graczy na rynku streamingu muzyki. W bazie konkurenta Spotify i Apple Music znajdziemy ponad 55 milionów utworów, setki tysięcy materiałów wideo, gotowe playlisty przygotowane przez ekspertów i wiele więcej. Standardowy abonament za usługę TIDAL Premium w Polsce wynosi 19.99 PLN, lub 39.99 PLN za plan HIFI, ale teraz jest okazja aby dostać go na 90 dni i to zupełnie za darmo.

Jak to możliwe? Serwis przygotował specjalną promocję z okazji wydania nowe albumu Prince'a - Originals. Co ważne, zakładając nowe konto można wybrać również najwyższy plan HiFi, który umożliwi dostęp do audio w bezstratnej jakości. 

Aby zdobyć darmową subskrypcję TIDAL Premium na 90 dni przejdź tutaj i załóż nowe konto.

Tidal iOS

W celu autoryzacji trzeba podać dane karty kredytowej, po okresie promocji zostanie pobrana opłata 19.99 PLN (lub 39.99 PLN za plan HIFI) za każdy miesiąc korzystania z usługi. Oczywiście przed zakończeniem darmowego okresu próbnego można zrezygnować z subskrypcji aby nie ponosić żadnych kosztów.

TIDAL działa na telefonach, tabletach, komputerach i współpracuje z szeroką gamą bezprzewodowych odtwarzaczy. Warto dodać, że TIDAL Premium pozwala również na pobieranie muzyki offline.

Źródło: wł.