Instalki.pl » Aktualności » Software » 5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić [Aplikacje tygodnia #134]
Sobota, 01 Czerwiec 2019 10:32, Wpisany przez Przemysław Kreft
"Aplikacje
Zapraszamy na kolejną część naszej serii zestawień nowych i ciekawych gier i aplikacji dla Androida.

W tym tygodniu proponujemy mapy pogodowe z radarem burz, nowoczesny czytnik PDF, a także aplikację do obsługi zrzutów ekranu. Mobilni gracze będą mogli zmierzyć się z tajemniczym tytułem strategicznym i kolorową grą akcji.

Storm Radar

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 18,99 zł - 93,99 zł za element / Android: Zależy od urządzenia

Storm Radar

Interaktywne mapy pogodowe z radarem burzowym. Pozwalają na śledzenie warunków atmosferycznych w czasie rzeczywistym, a także obserwowanie trendów na najbliższe godziny. Dane mogą być prezentowane na mapie za pomocą animacji.

Nie zabrakło również szczegółowych prognoz pogody dla wybranych lokalizacji.

Storm Radar


Xodo

Cena: 0 zł / Android: 4.1 i nowsze

Xodo

Szybka i nowoczesna aplikacja do obsługi plików PDF. Pozwala na ich wygodne odczytywanie, edytowanie czy tworzenie od podstaw. Wbudowane narzędzia umożliwiają dodawanie komentarzy, wypełnianie formularzy itd.

Dodatkowym atutem jest tryb nocny i synchronizacja z dyskami internetowymi (Google Drive, Dropbox).

Xodo


Firefox ScreenshotGo

Cena: 0 zł / Android: 5.0 i nowsze

Firefox ScreenshotGo

Aplikacja do zarządzania zrzutami ekranu przygotowana przez twórców przeglądarki Firefox. Umożliwia szybkie tworzenie screenów (za pomocą jednego dotknięcia ekranu), ich kategoryzację i późniejsze szybkie znalezienie. Dzięki funkcji OCR możemy również szybko rozpoznać i wykorzystać tekst zawarty na zrzucie ekranu.

Firefox ScreenshotGo


The Bonfire

Cena: 0 zł / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 19,99 zł za element / Android: Zależy od urządzenia

The_Bonfire

Wciągająca gra strategiczna typu survival. Naszym zadaniem jest rozbudowa i zarządzanie osadą. Wydobywamy surowce, chronimy mieszkańców przed nocnymi atakami itd. Z czasem zyskujemy dostęp do bardziej zaawansowanych budynków i technologii.Archero

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 2,69 zł - 394,99 zł za element / Android: 5.0 i nowsze

Archero

Niezbyt skomplikowana gra akcji, w której kierujemy łucznikiem i przemierzamy kolejne poziomy, walcząc z nadchodzącymi falami przeciwników. Po drodze zdobywamy doświadczenie, zwiększamy umiejętności postaci i zyskujemy coraz lepszy sprzęt.

Archero


To już wszystkie nasze cotygodniowe propozycje. Jeżeli znasz nowości, o których powinniśmy napisać - koniecznie daj znać w komentarzu!

Sprawdź również: 5 nowych aplikacji na Androida, koniecznie je sprawdź! [Aplikacje tygodnia #133]