Instalki.pl » Aktualności » Software » Edytor wideo Adobe Premiere Rush trafił na Androida
Środa, 22 Maj 2019 14:55, Wpisany przez Maksym Słomski
Adobe Premiere Rush CC 1Czy istnieje lepszy program tego typu?

Adobe Premiere Rush CC to multiplatformowe narzędzie stworzone z myślą o połączeniu najlepszych cech programów Adobe Premiere Pro, After Effects i Audition w jednym, przyjaznym w obsłudze programie. Do tej pory mogliście pobrać je na komputery z systemem Windows i Mac OS oraz urządzenia mobilne z systemem iOS. Teraz aplikacja Adobe Premiere Rush CC trafiła nareszcie na Androida i jest już dostępna w Sklepie Play.

Jeśli zastanawiacie się jaki program do edycji wideo wybrać, to być może właśnie znaleźliście odpowiedź. Adobe Premiere Rush CC jest aplikacją lekką i łatwą obsłudze, także z poziomu niewielkiego ekranu smartfonu lub tabletu. Poruszanie się po interfejsie jest naprawdę proste, a wszystkie najważniejsze funkcje są dobrze wyeksponowane. Jeśli będziecie korzystać jednocześnie z programu na smartfonie i komputerze osobistym, Wasza praca będzie synchronizowana pomiędzy obydwoma urządzeniami.Adobe Premiere Rush CC pobrać można za darmo z naszego portalu. Za darmo można korzystać z 2 GB przestrzeni w chmurze i wyeksportować pierwsze trzy zmontowane przez siebie materiały wideo. Projekty można tworzyć bez ograniczeń ilościowych. Jeśli wyczerpiecie już plan Starter, możecie rozpocząć subskrypcję Adobe’s Creative Cloud, w skład którego wchodzi narzędzie lub skorzystać z najtańszej licencji wycenionej na 9.99 dolarów (ok. 38 złotych) miesięcznie. Przeznaczone do zastosowań biznesowych i profesjonalnych warianty Team i Enterprise wyceniono na, odpowiednio, 19.99 dolarów i 29.99 dolarów miesięcznie.

Jest mały haczyk: obecnie program działa na razie jedynie na garstce najnowocześniejszych i najwydajniejszych urządzeń. Wśród nich są smartfony Samsung Galaxy S10 i S9, OnePlus 6T oraz urządzenia Google Pixel 2 i 3 (bez modeli 3A i 3A XL). Wkrótce aplikacja udostępniona zostanie także na inne smartfony i tablety.

Dacie szansę Adobe Premiere Rush CC? A może korzystacie z innych użytecznych programów do obróbki filmów na smartfonach?

Źródło: Adobe