Instalki.pl » Aktualności » Software » Adobe szuka testerów Photoshopa na iPada przed tegoroczną premierą
Wtorek, 14 Maj 2019 07:40, Wpisany przez Mateusz Ponikowski
2019-05-14 090110
Uruchomiono zapisy do programu beta.

W październiku ubiegłego roku firma Adobe ogłosiła, że ​​wprowadzi pełną wersję Photoshopa CC dla urządzeń Apple iPad w 2019 roku. Osoby zainteresowane tematem muszą jednak uzbroić się w cierpliwość - oprogramowanie nie jest jeszcze gotowe, ale finał prac jest coraz bliżej. Właśnie ogłoszono, że Adobe szuka testerów, którzy wezmą udział w programie beta.

Wybrani użytkownicy pakietu Creative Cloud otrzymali wiadomość e-mail od Adobe, w której umieszczono link do formularza zgłoszeniowego dla testerów Photoshopa CC na iPadzie. Należy podać swój e-mail oraz uargumentować dlaczego jesteś zainteresowany dołączeniem do programu beta.

Niestety szczegóły dotyczące samej aplikacji są nadal niejasne. Można wypełnić formularz, natomiast Adobe nie zdradza kiedy zamierza udostępnić oprogramowanie i jak grupa użytkowników otrzyma do niej dostęp.

2019-05-14 090411
Demo aplikacji zaprezentowane podczas konferencji Adobe MAX

Udostępnienie Photoshopa dla iPada wydaje się wręcz naturalnym kierunkiem bowiem sprzęt Apple dysponuje naprawdę potężną mocą obliczeniową i doskonale zoptymalizowanym oprogramowaniem. Adobe pierwotnie ogłosiło swoje plany na konferencji Adobe MAX w październiku ubiegłego roku. Podczas tego wydarzenia zademonstrowano manipulowanie wielowarstwowym plikiem PSD na iPadzie Pro.

Źródło: 9to5mac