Instalki.pl » Aktualności » Software » 5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić [Aplikacje tygodnia #130]
Sobota, 04 Maj 2019 11:14, Wpisany przez Przemysław Kreft
"Aplikacje
Zapraszamy na kolejną część naszej serii zestawień nowych i ciekawych gier i aplikacji dla Androida.

W tym tygodniu prezentujemy narzędzie do rysowania i edycji grafiki, nową funkcję w popularnej nawigacji samochodowe, a także aplikację edukacyjną dla dzieci. Mobilni gracze będą mogli spróbować swoich sił w tytule dla fanów zagadek oraz przyjemnej zręcznościówce.

Pocket Paint

Cena: 0 zł / Android: 4.2 i nowsze

Pocket Paint

Proste w obsłudze narzędzie do rysowania. Na wirtualnym płótnie możemy dać upust swojej kreatywności – korzystając przy tym z pędzla, gumki, wzornika kolorów itp. Każde narzędzie możemy dostosować do własnych potrzeb. Dodatkowym atutem jest obsługa warstw i przezroczystości.

Pocket Paint


AutoMapa (aktualizacja)

Cena: 0 zł / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 8,00 zł - 189,00 zł za element / Android: 4.0 i nowsze

AutoMapa (aktualizacja)

Nowa wersja popularnej nawigacji przynosi narzędzie AutoCB, czyli popularne wśród kierowców CB radio. Dzięki temu komunikacja z innymi użytkownikami dróg i informowanie o utrudnieniach może odbywać się bez dodatkowego sprzętu.

Internetowe CB radio eliminuje dodatkowo problemy z zasięgiem i słabą jakością wybranego kanału.

AutoMapa (aktualizacja)


Baby Puzzles

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 9,99 zł za element / Android: 4.0.3 i nowsze

Baby Puzzles

Aplikacja edukacyjna dla najmłodszych. Nasze pociechy muszą przeciągać wskazane kształty, przedmioty itp. na pola o odpowiednim kształcie. Pomaga to rozwijać koncentrację i poszerzać zdolności poznawcze.

Aplikacja może przydać się szczególnie podczas podróży, gdy nie mamy możliwości zabrania i rozłożenia klasycznych zabawek czy klocków.

Baby Puzzles


Doors & Rooms: Escape games

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 11,99 zł - 81,99 zł za element / Android: 4.1 i nowsze

Doors & Rooms: Escape games

Gra dla fanów zagadek znanych z escape roomów. Naszym zadaniem jest wydostać się z pomieszczenia – aby otworzyć drzwi, rozwiązujemy szereg łamigłówek. Musimy rozglądać się dookoła, wykorzystywać dostępne przedmioty, odgadywać kody itp.

Doors & Rooms: Escape games


Circle Bouncer

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 9,29 zł za element / Android: 4.1 i nowsze

Circle Bouncer

Stosunkowo prosta, ale wymagająca koncentracji i refleksu, gra zręcznościowa. Obracamy planszę, po której skaczą kolorowe piłki. Uderzenia w oznaczone pola powodują ich rozbijanie i schodzenie coraz niżej – musimy przy tym uważać na przeszkody.To już wszystkie nasze cotygodniowe propozycje. Jeżeli znasz nowości, o których powinniśmy napisać - koniecznie daj znać w komentarzu!

Sprawdź również: 5 nowych aplikacji na Androida, koniecznie je sprawdź! [Aplikacje tygodnia #129]