Instalki.pl » Aktualności » Software » 5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić [Aplikacje tygodnia #128]
Sobota, 20 Kwiecień 2019 10:12, Wpisany przez Przemysław Kreft
"Aplikacje
Zapraszamy na kolejną część naszej serii zestawień nowych i ciekawych gier i aplikacji dla Androida.

W tym tygodniu prezentujemy rozbudowany kalendarz księżycowy, narzędzie do kontroli czujników w smartfonie, a także ciekawą aplikację do nauki czytania nut. Mobilni gracze będą mogli spróbować swoich sił w dwóch tytułach zręcznościowych.

Fazy Księżyca – kalendarz

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Android: 4.1 i nowsze

Fazy Księżyca

Rozbudowany kalendarz księżycowy dla miłośników obserwacji astronomicznych, fotografów, osób odczuwających wpływ Księżyca na organizm itp. Prezentuje informacje o fazie, oświetleniu, datach kolejnych istotnych zjawisk itd.

Dodatkowym atutem jest kompas i karta z danymi na temat Słońca, a także widżet na pulpit z wizualizacją fazy Księżyca.

Fazy Księżyca


Sensor Charts

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Android: 4.4 i nowsze

Sensor Charts

Narzędzie do odczytywania danych z czujników zamontowanych w naszym smartfonie (temperatura baterii, czujnik natężenia światła, licznik kroków itd.). Aplikacja działa w tle, zapisuje informacje i prezentuje je w formie czytelnych wykresów.Complete Music Reading Trainer

Cena: 0 zł / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 14,99 zł za element / Android: 4.1 i nowsze

Complete Music Reading Trainer

Aplikacja do nauki czytania nut. Wszystko odbywa się w formie krótkich zadań, podczas których musimy zagrać wskazany fragment utworu, wskazując odpowiednie oznaczenie aktualnie odtwarzanej nuty.

Do naszej dyspozycji jest kilkaset zadań podzielonych na 26 rozdziałów i kilka trybów nauki. Darmowa wersja pozwala na wypróbowanie paru lekcji.

Complete Music Reading Trainer


Ninja Dude vs Zombies 2

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 6,09 zł - 92,99 zł za element / Android: 4.1 i nowsze

Ninja Dude vs Zombies 2

Starannie wykonana gra zręcznościowa, w której wcielamy się w sympatycznego wojownika ninja i bronimy się przed zastępami nadciągających zombie. Sterowanie sprowadza się do uderzania w ekran w odpowiednim momencie.

W miarę postępów w rozgrywce odblokowujemy nową broń i dostosowujemy wygląd naszej postaci.

Ninja Dude vs Zombies 2


Don’t Trip!

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 4,69 zł - 16,99 zł za element / Android: 4.1 i nowsze

Don’t Trip!

Zwariowany symulator… chodzenia. Naszym zadaniem jest sprawne przemierzenie wskazanej trasy, po drodze omijając wszelkie przeszkody. Brzmi banalnie, jednak oryginalne podejście do sterowania (oparte na wykorzystaniu żyroskopu w smartfonie) wymaga sporo wprawy i stanowi spore wyzwanie.To już wszystkie nasze cotygodniowe propozycje. Jeżeli znasz nowości, o których powinniśmy napisać - koniecznie daj znać w komentarzu!

Sprawdź również: 5 nowych aplikacji na Androida, koniecznie je sprawdź! [Aplikacje tygodnia #127]