Instalki.pl » Aktualności » Software » Windscribe VPN dostępny za darmo ale tylko przez ograniczony czas!
Czwartek, 18 Kwiecień 2019 15:19, Wpisany przez Mateusz Ponikowski
Windscribe za darmo
Warto skorzystać z oferty.

Właśnie pojawiała się doskonała okazja aby uzyskać bezpłatny dostęp do usług Windscribe VPN przez 12 miesięcy.

Oferta dostępna jest na stronie SharewareOnSale - aby z niej skorzystać, należy wypełnić formularz znajdujący się na stronie oraz pobrać instalator programu, który dostępny jest dla systemów Windows oraz MacOS.

Windscribe VPN to narzędzie chroniące prywatność w sieci. Po uruchomieniu usługi na naszym komputerze, będziemy łączyć się z Internetem z wirtualnej lokalizacji. Dzięki temu zyskujemy nie tylko większą prywatność ale i dostęp do serwisów czy stron dostępnych tylko w danym regionie.

Darmowa oferta jest nieco ograniczona - korzystając z vouchera, który otrzymamy po rejestracji będziemy mogli wykorzystać 30 GB transferu, który odnawia się co miesiąc przez rok.

2019-04-18 142630

Jak odebrać Windscribe VPN za darmo?

Przejdź na stronę promocji i naciśnij przycisk "DOWNLOAD WINDSCRIBE VPN NOW". Wypełnij formularz widoczny na kolejne stronie i naciśnij przycisk "GIVE IT TO ME NOW".

Na stronie pojawi się kod kuponu - skopiuj go i pobierz instalator dla Windows lub Mac.

Po zainstalowaniu Windscribe VPN, utwórz konto w usłudze, przejdź do ustawień i podaj wcześniej uzyskany kod kuponu.

Warto się pośpieszyć bowiem oferta wygasa już w piątek, 19 kwietnia. Osobom, które szukają bezpłatnej usługi VPN, która dostępna jest bez rejestracji polecamy przeglądarkę Opera

Źródło: SharewareOnSale