Instalki.pl » Aktualności » Software » 5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić [Aplikacje tygodnia #127]
Sobota, 13 Kwiecień 2019 10:27, Wpisany przez Przemysław Kreft
"Aplikacje
Zapraszamy na kolejną część naszej serii zestawień nowych i ciekawych gier i aplikacji dla Androida.

W tym tygodniu prezentujemy ciekawy projekt do walki z marnowaniem żywności, nowoczesną galerię zdjęć, a także szczegółową aplikację pogodową. Mobilni gracze będą z kolei mogli spróbować swoich sił w prostym tytule zręcznościowym oraz w strzelaninie lotniczej.

Foodsi

Cena: 0 zł / Android: 4.4 i nowsze

Foodsi

Ciekawa inicjatywa mająca na celu zmniejszenie ilości marnowanego jedzenia. Restauracja, piekarnie, sklepy itd. mogą dołączyć do Foodsi i oferować znacznie przecenione posiłki (niesprzedane w danym dniu).

Użytkownicy aplikacji w jednym miejscu mogą przeglądać ofertę pobliskich lokali i kupić tani posiłek.Memoria Photo Gallery

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Android: 4.4 i nowsze

Memoria Photo Gallery

Szybka i nowoczesna galeria zdjęć, która może stanowić ciekawą alternatywę dla aplikacji systemowej. Wyróżnia się atrakcyjnym interfejsem i sporymi możliwościami personalizacji. Możemy szybko przeszukiwać dostępne fotografie, wskazywać albumy, które mają być widoczne itd.

Dodatkowym atutem jest możliwość umieszczenia prywatnych zdjęć w szyfrowanym sejfie.

Memoria Photo Gallery


Morecast

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 2,59 zł - 13,00 zł za element / Android: 4.1 i nowsze

Morecast

Rozbudowana aplikacja pogodowa. Prezentuje szczegółową prognozę dla wybranych lokalizacji, pozwala obserwować aktualne warunki na radarze pogodowym, a także sprawdzać pogodę na trasie planowanej wycieczki.

Aplikacja oferuje wiele dodatkowym funkcji jak trójwymiarowy globus prezentujący animacje zjawisk pogodowych, czy spersonalizowany widżet na pulpit.

Morecast


After Burner Climax

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 8,99 zł za element / Android: 4.4 i nowsze

After Burner Climax

Kolejna klasyczna produkcja Segi, która trafia w darmowej wersji na urządzenia mobilne. Tym razem jest to strzelanina lotnicza, w której zasiadamy za sterami wojskowych myśliwców. Naszym zadaniem jest zestrzelenie jak największej liczby przeciwników podczas różnorodnych misji.

After Burner Climax


Spin Up!

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Android: 4.1 i nowsze

Spin Up!

Stosunkowo prosta, ale wciągająca zręcznościówka. Uderzając w ekran w odpowiednim momencie, zmieniamy kierunek ruchu – tak, by omijać przeszkody i nie spaść z platformy. Osiąganie dobrych wyników wymaga nieco wprawy i refleksu.To już wszystkie nasze cotygodniowe propozycje. Jeżeli znasz nowości, o których powinniśmy napisać - koniecznie daj znać w komentarzu!

Sprawdź również: 5 nowych aplikacji na Androida, koniecznie je sprawdź! [Aplikacje tygodnia #126]