Instalki.pl » Aktualności » Software » 5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić [Aplikacje tygodnia #123]
Sobota, 16 Marzec 2019 11:25, Wpisany przez Przemysław Kreft
"Aplikacje
Zapraszamy na kolejną część naszej serii zestawień nowych i ciekawych gier i aplikacji dla Androida.

W tym tygodniu prezentujemy aplikację do zamawiania przejazdów, rozbudowaną listę zadań, a także narzędzie do tymczasowego blokowania aplikacji. Mobilni gracze będą mogli spróbować swoich sił w tytule zręcznościowym i łamigłówkach matematycznych.

Bolt

Cena: 0 zł / Android: Zależy od urządzenia

Bolt

Usługa do zamawiania przejazdów znana do tej pory jako Taxify przeszła rebranding. Aplikacja pozwala na szybkie i wygodne zamówienie transportu. Wystarczy wybrać miejsce docelowe na mapie i wskazać jeden z dostępnych samochodów.

Bolt dostępny jest już w największych miastach w Polsce, a twórcy zapowiadają dalsze poszerzanie zasięgu.

Bolt


TickTick

Cena: 0 zł / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 2,99 zł - 134,99 zł za element / Android: Zależy od urządzenia

TickTick

Cyfrowy notatnik, lista zadań I terminarz w jednym. Pozwala na wygodną organizację czasu pracy – wszystkie zapisy możemy dzielić na foldery, tagować, ustawiać powiadomienia itd. Dzięki synchronizacji w chmurze zadania dostępne są na dowolnym urządzeniu.

Dodatkowym atutem są czytelne wykresy ze statystykami dotyczącymi naszych zadań.

TickTick


AppBlock

Cena: 0 zł / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 8,19 zł - 21,99 zł za element / Android: 4.1 i nowsze

AppBlock

Aplikacja do blokowania… aplikacji. Pozwala na zablokowanie zarówno dostępu, jak I wyświetlanych powiadomień. Możemy dzięki temu skupić się np. na pracy – w ustalonym przedziale czasowym nie będziemy niczym rozpraszani.

Co ciekawe, ustalany przez nas profil blokowania może opierać się również na wskazanej lokalizacji (np. szkoły czy pracy).

AppBlock


Tiltagon Turbo

Cena: 0 zł / Android: 4.1 i nowsze

Tiltagon Turbo

Stosunkowo prosta gra zręcznościowa, w której musimy wykazać się koncentracją I wyczuciem. Naszym zadaniem jest przetoczenie kolorowej piłki przez planszę składającą się z przylegających wielokątów. Sterowanie odbywa się przez przechylanie urządzenia lub przeciąganie palcem po ekranie.

Tiltagon Turbo


Calculator 2: The Game

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 13,99 zł za element / Android: Zależy od urządzenia

Calculator 2: The Game

Gra logiczna oparta na łamigłówkach matematycznych. Naszym zadaniem jest uzyskiwanie konkretnego wyniku za pomocą działań na kalkulatorze. Ograniczenie liczby dostępnych ruchów i rosnący poziom trudności sprawiają, że gra potrafi dać wycisk szarym komórkom.

Calculator 2: The Game


To już wszystkie nasze cotygodniowe propozycje. Jeżeli znasz nowości, o których powinniśmy napisać - koniecznie daj znać w komentarzu!

Sprawdź również: 5 nowych aplikacji na Androida, koniecznie je sprawdź! [Aplikacje tygodnia #122]