Instalki.pl » Aktualności » Software » Samsung i Spotify rozszerzają współpracę - usługa będzie pre-instalowana na Galaxy S10
Sobota, 09 Marzec 2019 11:42, Wpisany przez Piotr Malinowski
spotify samsung
Do tego 6 miesięcy darmowego abonamentu.

Premiera trzech wariantów nowego flagowca od Samsunga już za nami (także w Polsce). Wraz z debiutem tych urządzeń, rozszerzeniu uległa współpraca między producentem a tytułowym gigantem streamingowym. Jeśli więc zdecydujecie się na zakup jakiegokolwiek modelu Galaxy S10 to niech nie wprawi was w zdziwienie widok zainstalowanej aplikacji Spotify.

Pracownicy platformy poinformowali bowiem, że usługa będzie fabrycznie dodawana na milionach nowych urządzeń Samsunga – w tym właśnie Galaxy S10, S10 Plus oraz S10 E. To jednak nie koniec niespodzianek dla konsumentów.

Okazuje się, że nowi właściciele flagowców ze stajni Samsunga mogą również uzyskać pół roku darmowego dostępu do Spotify Premium. Promocja ta nie obejmuje jednak tych kont, które już wcześniej korzystały z płatnej wersji programu lub nawet okresu próbnego.

Tak czy inaczej jest to ciekawa oferta dla użytkowników mających ze Spotify do czynienia po raz pierwszy albo nigdy nie decydujących się na płacenie za możliwość słuchania muzyki offline czy bez reklam.

Zasięg współpracy obejmie także debiutujący 26 kwietnia składany smartfon Galaxy Fold oraz wersję Galaxy S10 5G zapowiedzianą na lato 2019 roku.

Źródło: CNET