Instalki.pl » Aktualności » Software » Rewelacyjny program graficzny Aurora HDR 2018 do odebrania za darmo
Środa, 06 Marzec 2019 14:53, Wpisany przez Mateusz Ponikowski
2019-03-06 135521Wartościowe oprogramowanie teraz do pobrania za darmo.

Aurora HDR - jeden z najlepszych programów graficznych do tworzenia zdjęć o rozszerzonej dynamice tonalnej został właśnie udostępniony za darmo.

Twórcy programu, firma Macphun, udostępnili go czytelnikom magazynu NPhoto jednak ogólnie dostępny odnośnik sprawia, że każdy zainteresowany może odwiedzić specjalną witrynę, podać imię i adres e-mail aby odebrać licencję na Aurora HDR 2018. Co ważne - program działa zarówno na komputerach z systemem Mac OS jak i Windows.

Aurora HDR 2018 to zaawansowany edytor zdjęć o rozszerzonej dynamice tonalnej. Według producenta, pakiet oferuje rewolucyjną technologię mapowania tonów, mnóstwo narzędzi i funkcji, innowacyjny interfejs użytkownika oraz ponad 80 predefiniowanych ustawień, które można uruchomić jednym kliknięciem.

Program wspiera najpopularniejsze formaty, w tym RAW, JPG, TIFF (i wiele innych). Może działać również jako wtyczka do Adobe Photoshop, Lightroom oraz Apple Photos.

2019-03-06 135456

Jak zdobyć Aurora HDR 2018 za darmo?

Program w wersji elektronicznej w wersji dla Mac i Windows dostarczany jest na adres e-mail. Wystarczy odwiedzić stronę producenta (alternatywne adresy: link 1link 2), wpisać swoje dane, a klucz zostanie wysłany na wskazaną skrzynkę pocztową. To wszystko :)

Uwaga! Jeżeli po przejścu na stronę producenta otwiera się witryna z wersją Trial, należy otworzyć link w oknie prywatnym (tryb incognito). 

Warto dodać, że edycja 2019 została wyceniona na 99 € więc zdobycie zeszłorocznej edycji za darmo to świetna okazja dla miłośników obróbki zdjęć. 

Źródło: Pepper