Instalki.pl » Aktualności » Software » Gadu-Gadu wiecznie żywe? Nowy właściciel komunikatora zapowiada zmiany i nowości (wideo)
Piątek, 15 Luty 2019 11:17, Wpisany przez Mateusz Ponikowski
GG 2019
Startuje nowa kampania reklamowa GG.

GG to komunikator, który z pewnością powoduje uczucie nostalgii u wielu użytkowników internetu sprzed kilkunastu lat. Pewnie nie wszyscy wiedzą, ale platforma nadal działa, a nowy właściciel, który przejął technologię w ubiegłym roku, właśnie zapowiedział zmiany i nowości.

Przedstawiciele firmy England.pl (obecny właściciel GG) zapowiadają, że chcą aby komunikator stał się narzędziem do nawiązywania nowych znajomości, a ma w tym pomóc funkcja nawiązywania kontaktu z losową osobą. GG chce promować nie tylko swój komunikator ale i idę swobodnej komunikacji.

Jednocześnie ruszyła nowa kampania wizerunkowa pod hasłem #poGGadajmy. Jednym z elementów jest spot reklamowy, który możecie zobaczyć poniżej.Trudno powiedzieć czy w dobie dominacji Facebooka i ich rozwiązań jak Messenger czy WhatsApp, GG ma jakiekolwiek szanse na powrócenie do świadomości milionów Polaków.

W sklepie Play pojawiła się już nowa wersja GG na Androida. Niestety, ostatnie komentarze użytkowników wskazują, że aplikacja nie działa tak jak powinna. U wielu osób występują problemy z powiadomieniami. 

2019-02-15 105239
Oceny aplikacji w Google Play po ostatniej aktualizacji GG

Źródło: wirtualnemedia.pl / wł.