Instalki.pl » Aktualności » Software » 5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić [Aplikacje tygodnia #114]
Sobota, 12 Styczeń 2019 12:46, Wpisany przez Przemysław Kreft
"Aplikacje
Zapraszamy na kolejną część naszej serii zestawień nowych i ciekawych gier i aplikacji dla Androida.

W tym tygodniu prezentujemy edytor grafiki dla mediów społecznościowych, aplikację do nagrywania filmów z efektem VHS, a także prostą przeglądarkę projektów programistycznych. Mobilni gracze będą z kolei mogli spróbować swoich sił w dwóch tytułach zręcznościowych.

Over

Cena: 0 zł / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 22,99 zł - 274,99 zł za element / Android: 6.0 i nowsze

Over

Edytor grafiki dla osób zajmujących się marketingiem internetowym. Pozwala na szybkie przygotowanie ulotek, banerów grafik do postów (Facebook, Instagram) itd. Do naszej dyspozycji oddano narzędzia do podstawowej obróbki jak kadrowanie, nakładanie tekstu czy grafik.

Możemy korzystać z gotowych szablonów lub opierać się na własnych zdjęciach. Gotowe projekty możemy zapisać w postaci plików graficznych lub udostępnić od razu na portalu społecznościowym.

Over


VHS Camcorder Lite

Cena: 0 zł / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 18,99 zł za element / Android: 5.0 i nowsze

VHS Camcorder Lite

Ciekawa aplikacja do obsługi kamery. Pozwala bowiem cofnąć się do czasów kaset VHS – na nasze nagrania nakładany jest zestaw filtrów upodabniający je do starych, amatorskich materiałów wideo. Dla zachowania realizmu pogarszana jest również jakość dźwięku. Nagrania w stylu retro możemy wykonać również przednią kamerą (selfie).

Po wykupieniu wersji płatnej zyskujemy dostęp do zaawansowanych ustawień, pozwalających na uzyskanie jeszcze ciekawszego efektu (m.in. ustawienie dowolnej daty na filmie).

VHS Camcorder Lite


GitNews

Cena: 0 zł / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 7,89 zł za element / Android: 5.0 i nowsze

GitNews

Prosta i czytelna przeglądarka nowych i zyskujących na popularności projektów z repozytorium GitHub, Reddit i HackerNews. Pozwala na szybkie zapoznanie się z ciekawymi wpisami. Za pomocą jednego przyciski możemy również wyświetlić wybraną stronę w domyślnej przeglądarce internetowej.

GitNews


Stickman Ski

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 3,49 zł - 11,99 zł za element / Android: 4.1 i nowsze

Stickman Ski

Gra zręcznościowa, w której naszym zadaniem jest jak najszybszy zjazd na nartach ze stoku. Podczas skoków wykonujemy triki i staramy się prawidłowo wylądować. Po drodze musimy również uważać na przeszkody, oblodzenia, lawiny itp.

Rosnący poziom trudności i starannie wykonana oprawa graficzna sprawiają, że gra potrafi wciągnąć na dłużej.

Stickman Ski


OutRush

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 6,59 zł za element / Android: 5.0 i nowsze

OutRush

Tytuł zręcznościowy, który wymaga nieco refleksu i koncentracji. Sterujemy odrzutowcem i staramy się znaleźć wyjście z alternatywnej rzeczywistości. Sterowanie sprowadza się do uderzania lub przesuwania palcem po ekranie. Musimy omijać przeszkody, przelatywać przez luki w ścianach itp.

OutRush


To już wszystkie nasze cotygodniowe propozycje. Jeżeli znasz nowości, o których powinniśmy napisać - koniecznie daj znać w komentarzu!

Sprawdź również: 5 nowych aplikacji na Androida, koniecznie je sprawdź! [Aplikacje tygodnia #113]