Instalki.pl » Aktualności » Software » Instagram pozwoli na postowanie tego samego zdjęcia na wielu profilach na raz
Czwartek, 10 Styczeń 2019 10:00, Wpisany przez BS
REGRAM 1
Znaczne ułatwienie życia.

Instagram  mocno promuje udostępnianie własnych treści w serwisie. Z tego między innymi względu nie zgadza się na dodanie możliwości udostępniania na swoim profilu zdjęć innych - tak jak na to pozwala chociażby Tumblr. Jednak najwidoczniej wrzucanie tych samych treści na wiele swoich profili już firmie nie przeszkadza - taka bowiem opcja pojawiła się niedawno na iPhone.

Zobacz również: Instagram: jak włączyć dwustopniowe uwierzytelnianie i zabezpieczyć konto

Oczywiście osoby, które zajmują się wieloma profilami na Instagramie mogą to docenić - chcąc udostępnić mem, bądź jakiś post promocyjny na kilku profilach, nie muszą już przechodzić kilka razy przez ten sam proces udostępniania zdjęcia. Wystarczy, że na ostatnim etapie zaznaczą profile, na których obrazek ma się pojawić. 

regram

Tylko czy nie sprawi to, że osoby zajmujące się marketingiem będą jeszcze chętniej powielać dane materiały, zamiast starać się zachować jakąś oryginalność? W sieci pojawiają się takie opinie, jednak raczej nie są one w pełni uzasadnione.

Funkcja na razie pojawiła się na iOS, a Instagram nie odpowiada na pytania czy doda ją również w wersji Androidowej aplikacji. Firma nie podaje również informacji na temat ewentualnego postowania tego samego Insta Story na wielu profilach.

Źródło: Techcrunch