Instalki.pl » Aktualności » Software » Nova Launcher Prime - jeden z najlepszych launcherów na Androida solidnie przeceniony
Poniedziałek, 24 Grudzień 2018 10:15, Wpisany przez Mateusz Ponikowski
nova Copy
Świąteczna promocja.

Kupując smartfon z Androidem nie jesteśmy zdani na interfejs, który domyślnie serwuje nam producent. Z pomocą przychodzą launchery czyli nakładki na ekran główny i szufladę aplikacji.

Jedną z bardziej cenionych aplikacji tego typu jest Nova Launcher. Rozwiązanie TeslaCoil Software dostępne jest w podstawowym wariancie zupełnie za darmo ale producent sprzedaje również bardziej zaawansowaną wersję oznaczoną jako Prime. Standardowo Nova Launcher Prime kosztuje 24 zł ale teraz zapłacimy za nią tylko 1,79 zł. Promocja trwa do 30 grudnia, a apkę znajdziecie w sklepie Play

Dlaczego warto przesiąść się na wersję Prime? Wersja ta obsługuje wygodne gesty na pulpicie, pozwala na ukrywanie aplikacji i daje większe możliwości personalizacji interfejsu. Ciekawą funkcją jest również grupowanie apek w niestandardowych kartach i folderach w szufladzie aplikacji.

Nova LP

Sprawdź też: Najlepsze launchery na Androida [TOP 10]

Polecamy Wam sprawdzić Nova Launcher zarówno w wersji darmowej jak i płatnej. W przypadku smartfonów z niedopracowanym i spowolnionym interfejsem (a takich nie brakuje), alternatywny launcher może zdecydowanie przyspieszyć pracę urządzenia.