Instalki.pl » Aktualności » Software » Asystent Google po polsku pojawi się już na początku przyszłego roku?
Wtorek, 18 Grudzień 2018 14:17, Wpisany przez BS
polski asystent
Nie może chodzić o nic innego.

Asystent Google jest czymś naprawdę przydatnym. I mimo, że część użytkowników otrzymała jego polską wersję językową, która działa naprawdę dobrze (tutaj  możecie poczytać trochę więcej na jej temat), to odbiega jeszcze funkcjonalnością od swojego angielskiego odpowiednika. No i nadal nie jest obsługiwany przez głośniki Google Home. To się może jednak zmienić już w styczniu. Gigant z Mountain View rozesłał bowiem zaproszenia na swoje wydarzenie. Ich forma wyglądała tak:

polski asystent google
źródło: Antyweb

Grafika przedstawiająca rozmowę z Asystentem, w języku polskim i informująca o wydarzeniu, które odbędzie się 15 stycznia - no to chyba mówi samo za siebie, prawda? Chyba, że ktoś z naszych czytelników ma trafniejszy pomysł, to niech się nim podzieli! 

Osobiście już od jakiegoś czasu czekam na wprowadzenie polskiego Asystenta Google. Wyszukiwanie głosowe i odczytywanie informacji takich jak na przykład pogoda w danej chwili przez Google jest okej, ale to nie jest inteligentny asystent, którego chciałbym w swoim telefonie zobaczyć. Cóż, trzymam kciuki za 15 stycznia.

Źródło: Antyweb