Instalki.pl » Aktualności » Software » Spotify Premium - 99 groszy za 3 miesiące po raz kolejny
Poniedziałek, 19 Listopad 2018 14:50, Wpisany przez BS
spoty premium 3 miesiace
Jest też bonus dla starych użytkowników.

Spotify  jest jedną z najpopularniejszych aplikacji do streamowania muzyki. Standardowo kosztuje ona 19,99zł za miesiąc, bądź 29,99zł  miesięcznie dla rodziny (do 6 osób mieszkających pod tym samym adresem). Teraz jednak firma kolejny raz wprowadza swoją promocję, dzięki której możecie zgarnąć dostęp do konta Premium za jedyne 99 groszy. Są jednak warunki.

Spotify Premium na desktopie sprawia, że nie uświadczymy reklam. Na smartfonie jednak pozwoli nam dowolnie puszczać muzykę (w darmowej wersji playlisty możemy odtwarzać jedynie losowo), usunie reklamy, a w dodatku będziemy mogli pobrać muzykę na nasze urządzenie i słuchać jej offline. Jeżeli więc ktoś słucha ulubionych piosenek każdego dnia, a nie popiera piractwa, zapewne postanowi wydać te 20zł miesięcznie. To w końcu nie jest duża kwota, a daje duże lepsze wrażenia. 

spotify premium

Jeśli jednak do tej pory nie posiadaliście konta premium to teraz powinniście to zmienić. Spotify bowiem oferuje nowym użytkownikom 3 miesiące Premium za 99 groszy. Taką sumę możemy wydać nawet jeżeli niezbyt wierzymy, że będziemy z appki korzystać. W końcu prawie nic nie tracimy, a kto wie, może nam się spodoba?

Niestety jeżeli kiedyś już miałeś Premium to wspomniana promocja Cię nie obejmuje. Ale nie zostaniesz z niczym. Dotychczasowy abonenci mogą powiem kupić Premium za 19,99zł za 3 miesiące. Nie jest to promocja tak korzystna jak ta dla nowych, ale pozwala wciąż zatrzymać 40zł w kieszeni

spotify na smartfonie

Oczywiście można również założyć nowe konto, sprawi to jednak, że stracimy wszystkie zapisane albumy, playlisty oraz utwory. Dla jednych to nic takiego, dla drugich ogromna strata. 

I na koniec: jeśli zastanawialiście się skąd na Allegro biorą się konta z 3 miesiącami Premium za 10zł to już wiecie.

Źródło: Spotify