Instalki.pl » Aktualności » Software » tuTankuj – tanie tankowanie ze smartfonem (recenzja)
Sobota, 17 Listopad 2018 12:14, Wpisany przez Przemysław Kreft
tuTankuj
Dzięki tej aplikacji szybko znajdziesz stację paliw z najniższymi cenami.

Kierowcy to bez wątpienia jedna z bardziej aktywnych grup użytkowników smartfonów. Nic dziwnego – telefony mamy zawsze przy sobie, a dzięki dostępowi do internetu ich możliwości są całkiem spore. W samochodzie chętnie korzystamy z nawigacji, wyszukiwarek fotoradarów, czy też porównywarek cen paliw. Nowa aplikacja chce zwojować właśnie tę ostatnią kategorię.

tuTankuj – ródło informacji o cenach paliw w Polsce

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Android: 4.4 i nowsze
tuTankujAplikacja nazywa się tuTankuj, a jej twórcy postawili sobie ambitny cel zbudowania najlepszej bazy informacji o cenach na stacjach paliw w naszym kraju. Oczywiście wszystko opiera się na społeczności użytkowników, którzy aktualizują dane. Co ciekawe - dzięki wprowadzeniu punktacji – najbardziej aktywni kierowcy mają szansę zdobyć realne nagrody (nawet 200 zł do wydania na stacji).

tuTankuj scr 1
Na głównym ekranie wyświetlane są najistotniejsze informacje – średnia cena ogólnopolska dla najpopularniejszych rodzajów paliwa (benzyna Pb95 i Pb98, ON, LPG), a także prognoza cen na najbliższe dni wraz z komentarzem (opracowane przez analityków e-petrol.pl). Kolejny moduł to mapa stacji paliwowych. Mogą na niej pojawiać się tylko stacje w zadanej odległości lub możemy samodzielnie przeszukiwać wybrane lokalizacje. Po wskazaniu jednej ze stacji wyświetlane są aktualne dane na temat cen paliw (jeżeli nie są dostępne, wyświetlana jest wspomniana wcześniej średnia krajowa). Możemy oczywiście samodzielnie dokonać aktualizacji – w ten sposób zdobywamy punkty do rankingu.

tuTankuj to przemyślana aplikacja, która ma szanse odnieść sukces. Oferuje najbardziej przydatne funkcje w przejrzystej formie. Wraz z rosnącą liczbą użytkowników wzrastała będzie również aktualność i dokładność prezentowanych danych.


Czytaj również: Razer Mamba Elite - test zaawansowanej myszki dla graczy