Instalki.pl » Aktualności » Software » 5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić [Aplikacje tygodnia #104]
Sobota, 03 Listopad 2018 12:55, Wpisany przez Przemysław Kreft
"Aplikacje
Zapraszamy na kolejną część naszej serii zestawień nowych i ciekawych gier i aplikacji dla Androida.

W tym tygodniu prezentujemy przydatną aplikację do lokalizacji komunikacji miejskiej, zestaw łamigłówek do ćwiczeń umysłu, a także narzędzie do identyfikacji roślin. Mobilni gracze będą mogli spróbować swoich sił w tytule zręcznościowym i oryginalnej platformówce.

BusLive

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 2,49 zł-29,99 zł za element / Android: Zależy od urządzenia

BusLive

Lokalizator pojazdów komunikacji miejskiej. Pozwala śledzić pozycję autobusów I tramwajów w czasie rzeczywistym na mapie. Wyświetlana jest również informacja o odległości pojazdu wybranej linii od naszej aktualnej lokalizacji.

Obsługiwane miasta: Wrocław, Warszawa, Kraków, Łódź, Szczecin, Zielona Góra, GOP, Edinburgh, Malaga.

BusLive


BRAIN FEVER: Logic Challenge

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 9,99 zł-104,99 zł za element / Android: 4. i nowsze

Brain Fever

Łamigłówki matematyczne, które pomogą zadbać o sprawne działanie naszego umysłu. Nasze zadanie sprowadza się do wybierania liczb i działań, które w wyniku dadzą wskazany wynik. Walczymy przy tym z upływającym czasem i staramy się, by tworzone działanie matematyczne zawierało jak najwięcej elementów.

Brain Fever


PlantNet

Cena: 0 zł / Android: 4.0 i nowsze

PlantNet

Aplikacja do identyfikacji roślin tworzona przez zespół francuskich organizacji naukowych. Wystarczy wgrać zdjęcie rośliny, a zostanie ona rozpoznana. W wielu przypadkach uzyskamy bardziej szczegółowy opis na temat danego gatunku.

Projekt jest cały czas rozwijany, a dokładność rozpoznawania zdjęć wzrasta wraz z coraz większą liczbą użytkowników.

PlantNet


Let's Twist!

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 9,19 zł za element / Android: 4.1 i nowsze

Let's Twist!

Stosunkowo nieskomplikowana gra zręcznościowa, w której naszym zadaniem jest odpowiednie ustawienie kolorowych znaczników. Kolory muszą odpowiadać spadającym z góry elementom.

Całości dopełnia przyjemna oprawa graficzna i kilka plansz do wyboru.

Let's Twist!


Turn Undead 2: Monster Hunter

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 19,99 zł za element / Android: 4.3 i nowsze

Turn Undead 2: Monster Hunter

Rozbudowana gra platformowa o ciekawej mechanice. Wszystko opiera się na kolejnych ruchach, które wykonujemy – czas w grze rusza tylko wtedy, gdy my wykonujemy jakiś ruch.

Po drodze rozwiązujemy zagadki i mierzymy się z przeciwnikami na wielu poziomach.

Turn Undead 2: Monster Hunter


To już wszystkie nasze cotygodniowe propozycje. Jeżeli znasz nowości, o których powinniśmy napisać - koniecznie daj znać w komentarzu!

Sprawdź również: 5 nowych aplikacji na Androida, koniecznie je sprawdź! [Aplikacje tygodnia #103]