Instalki.pl » Aktualności » Software » Advanced SystemCare 12 wydany. Co nowego pod maską?
Czwartek, 25 Październik 2018 13:16, Wpisany przez Dawid Jagodziński
Advanced SystemCare 12
Nowy i ulepszony program do konserwacji komputera.

Firma IObit wydała najnowszą wersję programu Advanced SystemCare. Dwunastka przynosi ze sobą odświeżony interfejs i szereg nowości.

Algorytm czyszczenia doczekał się ulepszenia. Od teraz jest on w stanie dokładniej "przejrzeć" nasz komputer w poszukiwaniu niepotrzebnych plików.

Program przeszukuje i czyści m.in. pamięć podręczną ikon systemu Windows 10 i programów pakietu Microsoft Office. Usuwa także pliki tymczasowe oraz logi przeglądarek jak i nieukończone pliki pobierania. Najnowsza wersja Advanced SystemCare jest także w stanie usunąć historię przeglądania wszystkich przeglądarek opartych na silniku Chromium.

Baza modułu Menadżer startu została przebudowana w celu jeszcze dokładniejszej optymalizacji uruchamiania systemu. Jak podaje IObit, Advanced SystemCare 12 jest teraz w stanie przyśpieszyć ten proces o ponad 15%.

Jedną z nowości, którą uświadczymy w programie jest moduł Osłony prywatności. Ma on na celu ochronę naszych danych osobowych i ważnych plików. Osłona prywatności jest w stanie zablokować nieautoryzowany dostęp do danych przeglądarki, e-maili przetrzymywanych lokalnie, kontaktów, OneDrive, Dropboxa, itd.

OchronaZakładka Ochrona programu ASC 12


Kolejną nowością w programie jest funkcja Blokady śledzenia przeglądarki. Automatycznie usuwa ona dane przeglądania, aby uchronić użytkownika przed śledzeniem go przez strony internetowe. Baza sygnatur modułu Ochrona surfowania i Usuwanie reklam jest teraz o 40% większa. Dzięki temu ASC 12 jest w stanie zablokować więcej zagrożeń płynących z sieci, takich jak koparki kryptowalut czy szkodliwe popupy w przeglądarkach Chrome, FireFox, Internet Explorer oraz Microsoft Edge.

Na koniec warto również wspomnieć, że moduł Aktualizacji oprogramowania został rozbudowany o kolejne programy, wśród których znajdziemy Spotify oraz Internet Download Manager.

Program Advanced SystemCare 12 można pobrać z naszych zasobów.

Źródło: IObit