Instalki.pl » Aktualności » Software » Kolejne ułatwienie w Instagram Stories - coś w sam raz dla fanów muzyki
Środa, 24 Październik 2018 13:40, Wpisany przez BS
soundcloud
Albo się ucieszycie, albo przejdziecie obok obojętnie.

W przeciwieństwie do relacji Facebooka, Instagram  Stories mają się bardzo dobrze, a nowo wprowadzane funkcje (takie jak na przykład ankiety) są ciepło przyjmowane przez użytkowników. Teraz nowo wprowadzona opcja na pewno przypadnie do gustu każdemu fanowi muzyki, a zwłaszcza użytkownikom SoundCloud.

Od teraz utwory z aplikacji SoundCloud będziemy mogli udostępniać bezpośrednio w naszym Instagram Story. Aby opublikować piosenkę z SoundCloud w instagramowej relacji, przejdź w appce SoundCloud do utworu, który chcesz udostępnić, a następnie wybierz ikonę udostępniania u dołu ekranu. W zależności od używanego telefonu możesz wybrać ikonę Instagram lub kliknąć "Udostępnij na Instagram Stories". Zostanie ona otwarta w Instagramie, jako interaktywna naklejka, która będzie linkiem z logo SoundCloud i nazwą utworu.

SoundCloud gif

Funkcja ta na pewno spotka się z pozytywną reakcją wielu osób, a pozostałe… zapewne będą miały to w poważaniu. W każdym razie to dobry krok ze strony Instagrama. Stories robią się coraz bardziej interaktywne i mają coraz więcej funkcji, które są używane przez ludzi - a przecież właśnie o to chodzi.

Źródło: SoundCloud