Instalki.pl » Aktualności » Software » Android Pie dla Samsunga Galaxy S9: producent potwierdza datę premiery
Niedziela, 21 Październik 2018 11:37, Wpisany przez Mateusz Ponikowski
1494998313 ryzen-threadripper story
Jeszcze trochę poczekamy.

Samsung przygotowuje Androida Pie dla tegorocznych flagowców: modelu Galaxy S9 oraz S9+. Oprogramowanie zostanie udostępnione wraz z nakładką Samsung Experience 10.0, jednak na szybką aktualizację nie ma co liczyć… Koreańczycy poinformowali, iż na nową wersję systemu trzeba będzie jeszcze trochę poczekać.

W jednej z aplikacji koreańskiego producenta pojawiły się informacje na temat tego, co dokładnie wniesie Android 9 Pie na smartfony Samsunga. Oprócz szczegółowego opisu znalazła się tam również przybliżona data premiery nowego oprogramowania.

Android Pie wraz z nakładką Samsung Experience 10.0 pojawi się dopiero na początku 2019 roku. Do końca tego roku nie ma co liczyć na stosowne powiadomienie o aktualizacji – bardzo możliwe, że producent jak zwykle uruchomi za kilka tygodni testy nowego oprogramowania, które pozwolą skorzystać z Androida Pie na Galaxy S9 i S9+ większej ilości użytkowników.

Obecnie nie wiadomo, ile na nowy system będą musieli czekać posiadacze starszych flagowców takich, jak Galaxy S8 czy Galaxy S8+. Niestety trzeba będzie uzbroić się w cierpliwość...

Źródło: XDA