Instalki.pl » Aktualności » Software » Adobe Premiere Rush CC to prawdziwy kombajn filmowy na każdą platformę
Poniedziałek, 15 Październik 2018 21:22, Wpisany przez Amadeusz Cyganek
adobe-project-rush
Świetny ruch Adobe.

Nie od dziś wiadomo, że Adobe Premiere wraz z pakietem After Effects to zdecydowanie najbardziej zaawansowane narzędzia do edycji filmów, z których korzystają wszyscy, od profesjonalistów z branży do domorosłych youtuberów. Deweloper wpadł więc na pomysł, by połączyć możliwości wszystkich filmowych aplikacji w jedno.

A mowa o Adobe Premiere Rush CC, czyli znanym od dawna "Project Rush", który łączy w sobie funkcje znanych narzędzi do edytowania wideo, czyli Adobe Premiere Pro, After Effects oraz Audtion. Co ważne, to narzędzie dostępne jest nie tylko na pecety, ale także na urządzenia mobilne, takie jak smartfony czy tablety.Założeniem Adobe było stworzenie programu do edytowania filmów dla wszystkich, czyniąc ten proces znacznie łatwiejszym. Oczywiście profesjonaliści wciąż zostaną przy zestawie trzech pełnych programów, bowiem połączenie wszystkich oczywiście oznacza, że nie znajdziemy w nich wszystkich funkcji znanych z każdej aplikacji. Pakiet jest jednak na tyle zaawansowany, że umożliwi on tworzenie bardzo dobrze wyglądających filmów, a możliwość uruchomienia go na własnym smartfonie bez wątpienia jest nie do przecenienia.

Warto wspomnieć, że Adobe Premiere Rush CC to pakiet, który wciąż znajduje się we wczesnej fazie rozwoju - na razie mogą z niego skorzystać posiadacze pecetów z Windowsem 10 oraz smartfonów i tabletów z systemem iOS - obsługa urządzeń z Androidem pojawi się z kolei na początku 2019 roku. Ponadto Adobe pracuje także nad opcją publikowania filmów na różnorodnych platformach czy też przyspieszeniem pracy tego narzędzia.

Co równie ważne to fakt, że dostęp do nielimitowanej wersji Premiere Rush CC jest naprawdę niedrogi - jego koszt rozpoczyna się od 9,99 dolarów za miesiąc dla indywidualnych użytkowników - aplikacja wchodzi także w skład pakietu Creative Cloud All Apps oraz planu studenckiego, jak również programu Premiere Pro CC. Jeśli nie zamierzacie hurtowo produkować filmów, to możecie pobrać instalator aplikacji z poniższego odnośnika i skorzystać z darmowej wersji, pozwalającej na stworzenie dowolnej ilości projektów oraz wyeksportowanie trzech z nich bez żadnych opłat. To więc doskonała sposobność do tego, by sprawdzić Premiere Rush CC w akcji.źródło: windowscentral