Instalki.pl » Aktualności » Software » Jaka jest najlepsza gra przeglądarkowa i dlaczego jest to Assassin's Creed Odyssey
Wtorek, 02 Październik 2018 09:08, Wpisany przez BS
AC odyssey project stream
Chrome zeżre jeszcze więcej pamięci RAM.

To nie jest żart, ani błąd. Po streamowaniu muzyki w Spotify, filmów w Netfliksie i gier w PSNow, pora wejść na wyższy poziom. Google postawiło poprzeczkę wysoko - zamierza streamować Assassin’s Creed Odyssey bezpośrednio do przeglądarki  Chrome na laptopie, bądź PC. Ma być to pierwszy tego typu test związany z Project Stream.

Jest to bardzo wymagające ze względu na to, że kilka sekund opóźnienia w przypadku filmu czy piosenki wymaga od nas najwyżej przeczekania bufora. W grze natomiast nawet kilkadziesiąt milisekund potrafi zepsuć wrażenia.

Strumieniowanie Assassin’s Creed Odyssey będzie testowane przez ochotników. Dzięki temu już 5 października będą mogli oni za darmo pograć w najnowszą odsłonę serii o skrytobójcach. Nie nastawiajcie się jednak za bardzo - żeby zgłosić się do Project Stream trzeba mieć łącze o prędkości przynajmniej 25mbps, ukończone 17 lat i niestety, być mieszkańcem USA.Miejmy nadzieję, że testy Project Stream wypadną pomyślnie i przybliży nas to do czasów, w których fraza „gry w przeglądarce” będzie się kojarzyć ze streamowaniem tytułów AAA, zamiast słabymi gierkami flash.

Źródło: Google