Instalki.pl » Aktualności » Software » Lubicie koty i korzystacie z Windowsa 10? Microsoft ma dla was niespodziankę
Sobota, 29 Wrzesień 2018 14:32, Wpisany przez Piotr Malinowski
Windows 10 Koci motyw
Koci motyw całkowicie za darmo.

Firma Microsoft postanowiła udostępnić darmowy motyw dla użytkowników systemu Windows 10, który pokochają wszyscy miłośnicy tytułowych zwierząt. Przygotowana paczka, nazwana Cat Expressions, zawiera osiemnaście tapet w wysokiej jakości prezentujących koty różnych ras i w różnych pozach. Nie obyło się oczywiście bez zachęcającego opisu:

Te koty oślepiają swoim blaskiem, wywołują uśmiech na twarzy oraz sprawiają, że ciężko oderwać od nich wzrok. Cała urocza kocia osobowość znajduje się w tym motywie zawierającym osiemnaście tapet dla Windowsa 10.

Koci 2

Opisywaną paczkę tapet można pobrać całkowicie za darmo z Microsoft Store. Mogą to uczynić wszystkie osoby korzystające z Windowsa 10 w wersji Anniversary lub nowszej. Użytkownicy posiadający starszą odsłonę systemu również warto żeby sprawdziły dostępność motywu, bo okazać się może, że także nie będą miały problemu z jego instalacją.

Jeśli już zostaniecie szczęśliwymi posiadaczami tych kilkunastu urzekających grafik to nie pozostaje nic innego jak ustawić je na tapetę. Aby to uczynić należy wejść w Ustawienia, następnie w Personalizacja, a potem z kategorii Kompozycje wybrać pobrany właśnie zestaw.

koci

Można oczywiście ustawić czas po jakim zmienić ma się dana tapeta albo po prostu kliknąć prawym przyciskiem myszy na pulpit i wybrać opcję Następne tło pulpitu.

Źródło: Microsoft