Instalki.pl » Aktualności » Software » 5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić [Aplikacje tygodnia #92]
Sobota, 11 Sierpień 2018 07:52, Wpisany przez Przemysław Kreft
Aplikacje Tygodnia 92
Zapraszamy na kolejną część naszej serii zestawień nowych i ciekawych gier i aplikacji dla Androida.

W tym tygodniu proponujemy ciekawą aplikację turystyczną, narzędzie do zarządzania domowym kalendarzem, a także przydatny przewodnik dla rodziców. Mobilni gracze będą mogli spróbować swoich sił w dwóch tytułach zręcznościowych.

Od Bałtyku po Kaszuby

Cena: 0 zł / Android: 4.0 i nowsze

Od Bałtyku po Kaszuby

Aplikacja turystyczna z rozbudowaną bazą tras pieszych, rowerowych, kajakowych itp. dla województwa pomorskiego i zachodniopomorskiego. Pozwala na wygodne przeglądanie trasy na mapie, uruchomienie nawigacji GPS, a także zapoznanie się z informacjami na temat najciekawszych miejsc i obiektów.

Dodatkowym atutem jest aktualizowana na bieżąco lista najciekawszych wydarzeń w danej okolicy.

Od Bałtyku po Kaszuby


Calroo Family Organizer

Cena: 0 zł / Android: 5.1 i nowsze

Calroo Family Organizer

Ciekawe narzędzie do zarządzania zadaniami i kalendarzem dla rodzin. Umożliwia tworzenie list z zadaniami do wykonania, prowadzenie terminarza z przypomnieniami o nadchodzących aktywnościach, zarządzanie listą zakupów itp.

Każdemu użytkownikowi możemy nadać różne uprawnienia – tak, by widział w aplikacji tylko informacje z nim związane.

Calroo Family Organizer


Baby Tips: The Ultimate Parental Guide

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 214,99 zł za sztukę / Android: 5.0 i nowsze

Baby Tips

Poradnik dla rodziców ujęty w nowoczesną aplikację z atrakcyjną oprawą graficzną. Po wprowadzeniu daty urodzenia dziecka aplikacja automatycznie dobierze porady do wieku naszej pociechy. Wśród dostępnych informacji znajdziemy m.in. porady dotyczące zdrowia, żywienia, czy istotnych zadań dla rodziców.

Baby Tips


Rolling Cube

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Android: 4.2 i nowsze

Rolling Cube

Prosta, ale wciągająca gra zręcznościowa. Naszym zadaniem jest sterowanie tytułową kostką – musimy przy tym uważać, by nie uderzyły w nią inne obiekty. Przechodząc kolejne plansze i wykonując wyzwania, mamy szansę odblokować nowe wzory kostki.

Rolling Cube


Chicken Rider

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 4,89 zł-15,99 zł za sztukę / Android: 4.1 i nowsze

Chicken Rider

Szalona zręcznościówka typu endless-runner. Sterujemy niedźwiadkiem polarnym, ujeżdżającym… kurę. Po drodze przeskakujemy przez przeszkody, unikamy przeciwników itp. Gra wyróżnia się szybką akcją i starannie wykonaną oprawą graficzną.

Chicken Rider


To już wszystkie nasze cotygodniowe propozycje. Jeżeli znasz nowości, o których powinniśmy napisać - koniecznie daj znać w komentarzu!

Sprawdź również: 5 nowych aplikacji na Androida, koniecznie je sprawdź! [Aplikacje tygodnia #91]