Instalki.pl » Aktualności » Software » 5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić [Aplikacje tygodnia #90]
Sobota, 28 Lipiec 2018 06:35, Wpisany przez Przemysław Kreft
Aplikacje Tygodnia 90
Zapraszamy na kolejną część naszej serii zestawień nowych i ciekawych gier i aplikacji dla Androida.

W tym tygodniu proponujemy aplikację dla fanów książek elektronicznych, nowoczesny odtwarzacz muzyki, a także ciekawe narzędzie do zwiększania produktywności. Mobilni gracze będą mogli spróbować swoich sił w dwóch prostych, ale wciągających tytułach zręcznościowych.

GoodBook

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Android: 5.0 i nowsze

GoodBook

Prosty w obsłudze czytnik ebooków i audiobooków wraz z bazą darmowych tytułów dostępnych w domenie publicznej. Za pomocą kilku dotknięć ekranu możemy pobrać na nasze urządzenie klasyki literatury z całego świata.

Dodatkowym atutem jest możliwość importowania książek do naszej biblioteki bezpośrednio z pamięci telefonu.

GoodBook


Stellio Player

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 9,19 zł-13,99 zł za sztukę / Android: 4.1 i nowsze

Stellio Player

Nowoczesny odtwarzacz muzyczny wyposażony w wiele przydatnych funkcji, jak wyświetlanie tekstu piosenek, wyszukiwarka okładek, czy obsługa kategorii. Twórcy sporo uwagi poświęcili również jakości odtwarzanego dźwięku – Stellio oferuje m.in. zaawansowany equalizer z 12 kanałami.

Aplikacja wyróżnia się przy tym lekkim i łatwy w obsłudze interfejsem.

Stellio Player


AppBlock

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 6,29 zł-12,99 za sztukę / Android: 4.0.3 i nowsze

AppBlock

Ciekawe narzędzie do zwiększania produktywności podczas nauki czy pracy. Pozwala bowiem zablokować wybrane aplikacje i powiadomienia, które szczególnie nas rozpraszają. Wystarczy, że utworzymy profil i określimy dni i godziny, w których musimy być skoncentrowani. Możemy również ustawić szczegóły blokowania pojedynczych aplikacji.

AppBlock


Rowdy Wrestling

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Android: 2.3 i nowsze

Rowdy Wrestling

Szalona gra zręcznościowa dla fanów wrestlingu. Naszym zadaniem jest walka z przeciwnikami – poza uderzeniami możemy również wyrzucać rywali poza ring. Wszystko to oprawione jest „pikselową” grafiką i mocno uproszczonym sterowaniem. Świetny tytuł do rozładowania negatywnych emocji po całym dniu.

Rowdy Wrestling


The Fish Master!

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 12,99 zł za sztukę / Android: 4.1 i nowsze

The Fish Master!

Zręcznościówka o dużo spokojniejszym klimacie. Naszym zadaniem jest bowiem… łowienie ryb. Za złowione okazy dostajemy pieniądze, które wydajemy na ulepszanie sprzętu. Przyjemna gra, która potrafi wciągnąć na dłuższą chwilę.

The Fish Master!


To już wszystkie nasze cotygodniowe propozycje. Jeżeli znasz nowości, o których powinniśmy napisać - koniecznie daj znać w komentarzu!

Sprawdź również: 5 nowych aplikacji na Androida, koniecznie je sprawdź! [Aplikacje tygodnia #89]