Instalki.pl » Aktualności » Software » 5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić [Aplikacje tygodnia #89]
Sobota, 21 Lipiec 2018 07:05, Wpisany przez Przemysław Kreft
Aplikacje Tygodnia 89
Zapraszamy na kolejną część naszej serii zestawień nowych i ciekawych gier i aplikacji dla Androida.

W tym tygodniu prezentujemy bezpieczną przeglądarkę internetową, rozbudowane narzędzie z kursami walut, a także aplikację pogodową dla rolników. Mobilni gracze będą mogli spróbować swoich sił w pojedynkach bokserskich oraz w prostym tytule wyścigowym.

Cliqz

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Android: 4.1 i nowsze

Cliqz

Bezpieczna przeglądarka internetowa dla osób szczególnie dbających o prywatność w sieci. Projekt rozwijany jest na zasadach open source i opiera się na odpowiednio zmodyfikowanym Firefoksie. Cliqz wyposażono w narzędzia blokujące reklamy, elementy szpiegujące, czy próby phishingu. Dodatkowym atutem jest szybkie wyszukiwanie i podpowiedzi bezpośrednio w oknie przeglądarki.

Cliqz


XE Currency

Cena: 0 zł / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 5,65 zł / Android: Zależy od urządzenia

XE Currency

Narzędzie do przeliczania walut. Kursy są automatycznie aktualizowane, a wbudowany kalkulator pozwala szybko przeliczyć wartość, którą zamierzamy wymienić. XE Currency pozwala dodatkowo na wyświetlanie wykresu z kursem wybranej pary walutowej na przestrzeni wskazanego okresu.

Obsługa aplikacji nie sprawi problemu również mniej doświadczonym użytkownikom.

XE Currency


ePlantator

Cena: 0 zł / Android: 4.4 i nowsze

ePlantator

Ciekawa aplikacja pogodowa dla rolników, sadowników, ogrodników itd. Po oznaczeniu lokalizacji naszych upraw wyświetla szczegółowe informacje pogodowe dla danego obszaru. Co więcej, umożliwia obliczenie, kiedy warunki na naszym polu będą sprzyjające.

Dodatkowym atutem jest możliwość prowadzenia notatek i zapisywania poniesionych kosztów.

ePlantator


Boxing Star

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 4,09 zł-414,99 zł za sztukę / Android: 4.4 i nowsze

Boxing Star

Rozbudowany tytuł zręcznościowy, w którym wcielamy się w początkującego boksera i rozwijamy naszą karierę, by zostać mistrzem świata. Stosunkowo łatwe sterowanie oraz atrakcyjna oprawa graficzna i dźwiękowa sprawiają, że gra potrafi wciągnąć na dłuższy czas.

Boxing Star


Outrace

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Android: 4.2 i nowsze

Outrace

Prosta gra wyścigowa. Naszym zadaniem jest wyprzedzenie wszystkich rywali przed dotarciem do mety. Sterowanie sprowadza się do przesuwania palcem po ekranie w lewo lub w prawo. Zepchnięcie przeciwnika z drogi daje nam dodatkowe punkty.

Outrace


To już wszystkie nasze cotygodniowe propozycje. Jeżeli znasz nowości, o których powinniśmy napisać - koniecznie daj znać w komentarzu!

Sprawdź również: 5 nowych aplikacji na Androida, koniecznie je sprawdź! [Aplikacje tygodnia #88]