Instalki.pl » Aktualności » Software » Aplikacja Microsoft News już dostępna w Polsce!
Poniedziałek, 09 Lipiec 2018 09:41, Wpisany przez Amadeusz Cyganek
Microsoft-News-800x488
Nareszcie.

Konkurencja dla Google News? Z pewnością - Microsoft oficjalnie wprowadził na polski rynek aplikację obsługującą platformę Microsoft News oraz szereg zmian w kontekście jej funkcjonowania i działania.

Microsoft News to globalna platforma oferująca użytkownikom dostęp do treści ze znanych marek prasowych, radiowych, telewizyjnych i internetowych za pośrednictwem rozmaitych serwisów i aplikacji. Obejmuje ona m.in. serwis MSN.com, widok startowy w przeglądarce Microsoft Edge i aplikacje mobilne. 

Polska wersja aplikacji – Microsoft Wiadomości zawiera treści pochodzące od blisko 50 czołowych marek mediowych z naszego rynku. W ramach Microsoft News można znaleźć bieżące wiadomości, a także materiały z kategorii: rozrywka, biznes, sport, styl życia, nauka i technika oraz motoryzacja.

Aplikację na Androida możecie pobrać zupełnie za darmo z naszego serwisu, klikając w poniższy odnośnik. Można również pobrać aplikacje kompatybilną z systemem iOS. Oczywiście polska wersja programu nie zawiera informacji pochodzących tylko i wyłącznie z naszego kraju - oprócz nich zyskujemy dostęp do treści oferowanych przez ponad 3000 wydawców z ponad 20 krajów, więc ilość informacji jest naprawdę duża i pozwala na skonfrontowanie danych z innymi tytułami prasowymi czy internetowymi.źródło: Microsoft