Instalki.pl » Aktualności » Software » Dobra wiadomość - SwiftKey trafi na pecety!
Piątek, 15 Czerwiec 2018 08:45, Wpisany przez Amadeusz Cyganek
g - -x- - - x20140611103045 0
Użyteczna aplikacja.

Wklepywanie tekstu na ekranach jeszcze kilka lat temu było niesamowitą udręką - teraz wiele się zmieniło, a współczesne klawiatury ekranowe potrafią już znacznie więcej niż kiedyś, także z pwoodu rosnącej dokładności i przewidywania tekstu.

Wielu z nas nadal jednak korzysta z różnorodnych aplikacji wspomagających proces pisania z wykorzystaniem wyświetlaczy dotykowych. Jednym z najpopularniejszych narzędzi jest SwitfKey, które trafi teraz komputery osobiste z systemem Windows 10.

sk5-blog-3 main
Aplikacja SwiftKey, której twórcy zostali przejęci właśnie przez Microsoft, trafiła już do testerów korzystających z najnowszej, dzisiejszej paczki Windows 10 Insider Preview Build 17692. Dzięki temu użytkownicy będą mogli skorzystać z mechanizmów przewidywania słów, autokorekty i oczywiście wprowadzania tekstu za pośrednictwem przesuwania palcem po ekranie dotykowym.

Niestety, na razie aplikacja nie będzie wspierać języka polskiego, przynajmniej w testowej wersji - jest jednak praktycznie pewne, że wraz z oficjalnym udostępnieniem SwiftKey wszystkim użytkownikom Windows 10 funkcjonalność tego rozwiązania zostanie rozszerzona i obejmie także nasz język.

źródło: androidpolice