Instalki.pl » Aktualności » Software » 5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić [Aplikacje tygodnia #81]
Sobota, 26 Maj 2018 10:00, Wpisany przez Przemysław Kreft
Aplikacje Tygodnia 81
Zapraszamy na kolejną część naszej serii zestawień nowych i ciekawych gier i aplikacji dla Androida.

W tym tygodniu prezentujemy ciekawą bibliotekę ebooków, prosty czytnik książek elektronicznych, a także aplikację dbającą o nawodnienie organizmu. Mobilni gracze będą z kolei mogli spróbować swoich sił w ciekawej grze logicznej oraz w wymagającym sporo refleksu tytule zręcznościowym.

Wattpad

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 3,59 zł-219,99 zł za sztukę / Android: Zależy od urządzenia

Wattpad

Aplikacja dająca dostęp do kolekcji ponad 20 mln darmowych ebooków i opowiadań. Poza klasykami znajdziemy tu również sporo treści dodawanych przez użytkowników z całego świata – szczególnie w kategorii fanfiction. Po zalogowaniu możemy łatwo dzielić się również swoją twórczością.

Dzięki funkcjom społecznościowym możemy swobodnie komentować książki i rozmawiać z innymi czytelnikami.

Wattpad


Hydro Coach

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 2,99 zł-14,99 zł za sztukę / Android: 3.1 i nowsze

Spacecraft 3D

Narzędzie dla każdego, kto chce zadbać o odpowiednie nawodnienie organizmu. Na podstawie wprowadzonych parametrów (płeć, wiek, waga itd.) aplikacja oblicza dziennie zapotrzebowanie na wodę, a następnie pozwala łatwo kontrolować ilość przyjmowanych płynów.

Dodatkowym atutem jest możliwość włączenia przypomnień o konieczności sięgnięcia po szklankę wody.

Hydro Coach


ReadEra

Cena: 0 zł / Android: 4.1 i nowsze

ReadEra

Uniwersalny czytnik książek i dokumentów elektronicznych. Obsługuje wszystkie najpopularniejsze formaty (mi.n. EPUB, PDF, DOC, DJVU) i oferuje najbardziej przydatne narzędzia, jak obsługa zakładek, podział na rozdziały, czy kilka trybów odczytu.

Nie zabrakło również przydatnej funkcji zapamiętywania miejsca, w którym skończyliśmy czytać.

ReadEra


BOMBARIKA

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 3,79 zł-9,99 zł za sztukę / Android: 4.1 i nowsze

BOMBARIKA

Ciekawa gra logiczna, w której naszym zadaniem jest jak najszybsze dostrzeżenie bomby umieszczonej w domu i wypchnięcie jej z pomieszczenia za pomocą dostępnych elementów otoczenia. Poziomy o rosnącym stopniu skomplikowania zapewniają dobrą zabawę dla każdego fana tego typu tytułów.

BOMBARIKA


Rotator

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 14,99 zł za sztukę / Android: 4.1 i nowsze

Rotator

Wciągający tytuł zręcznościowy. Sterowanie sprowadza się do dotykania ekranu, by obrócić przeszkodę w prawo i umożliwić jej swobodne pokonanie przez kulę lecącą coraz szybciej w dół tunelu. Osiąganie dobrych wyników wymaga sporo wprawy i refleksu.

Rotator


To już wszystkie nasze cotygodniowe propozycje. Jeżeli znasz nowości, o których powinniśmy napisać - koniecznie daj znać w komentarzu!

Sprawdź również: 5 nowych aplikacji na Androida, koniecznie je sprawdź! [Aplikacje tygodnia #80]