Instalki.pl » Aktualności » Software » DxO rozdaje licencje na OpticsPro 11 Essential, zaawansowany program do obróbki zdjęć
Wtorek, 15 Maj 2018 12:41, Wpisany przez Mateusz Ponikowski
DxO OpticsPro 11 Essential za darmo
Warto skorzystać z oferty.

Ta informacja z pewnością zainteresuje osoby poszukujące alternatywy dla Adobe Lightroom, firma DxO kolejny raz udostępniła całkowicie za darmo narzędzie OpticsPro 11 w wersji Essential.

Oczywiście nie jest to najnowsza wersja programu do obróbki fotografii ze stajni DxO ale i tak posiada spore możliwości.

DxO OpticsPro 11 to oprogramowanie, które wyposażono w zaawansowane korekty optyczne. Optymalizacja zdjęć (RAW oraz JPG) odbywa się na podstawie danych na temat samego zdjęcia jak i użytego sprzętu (aparat + obiektyw).

Pakiet posiada narzędzia do wyostrzania obrazu, optymalizacji światła i kontrastu czy konwersji formatu RAW. Nie zabrakło także gotowych presetów czy algorytmów Smart Lighting.

DxO OpticsPro 11 Essential

Aby otrzymać licencję na DxO OpticsPro 11 Essential należy przejść na stronę promocji i podać adres e-mail. Kod licencyjny zostanie wysłany na wskazany adres wraz z odnośnikami do pobrania wersji dla Windows oraz Mac. Warto dodać, że licencja jest dożywotnia i pozwala na instalację programu na 2 stanowiskach ale nie uprawnia do aktualizacji.

Oferta obowiązuje do 31 lipca 2018 roku.Źródło: DxO