Instalki.pl » Aktualności » Software » Mindlo – minimalistycznie nie oznacza nudno (recenzja)
Sobota, 05 Maj 2018 08:06, Wpisany przez Przemysław Kreft
Mindlo
Mobilna gra dla fanów strategii i łamigłówek.

Smartfony to coraz wydajniejsze urządzenia, które pozwalają na wygodną pracę i obsługę zaawansowanych aplikacji. Nie inaczej jest z rozrywką – szybkie procesory i coraz więcej dostępnej pamięci pozwalają twórcom na przygotowywanie rozbudowanych gier z imponującą grafiką 3D. Nie zmienia to jednak faktu, że również proste tytuły potrafią być bardzo wciągające.

Mindlo – minimalistyczna gra strategiczna

Cena: 0 zł / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 4,89 zł - 7,39 zł za sztuke / Android: 4.2 i nowsze
MindloTak jest na przykład z Mindlo. Jest to mobilna gra strategiczna z minimalistyczną oprawą graficzną. Przechodząc kolejne poziomy, musimy znaleźć drogę wyjścia dysponując ograniczoną liczbą ruchów.

Mechanika gry zawiera liczne elementy znane z gier planszowych. Na przejście danej planszy mamy ograniczoną liczbę ruchów. W zależności od poziomu i utrudnień możemy przesuwać się o jedno lub kilka pól, atakować przeciwników itp. Rosnący poziom trudności sprawia, że przechodzenie na kolejne poziomy daje sporo satysfakcji. Na wyróżnienie zasługuje również starannie wykonana oprawa graficzna.

Mindlo scr 1
Warto dodać, że twórcy cały czas rozwijają Mindlo i regularnie dodają nowe poziomy i wyzwania.

Mindlo to bardzo ciekawy tytuł dla fanów prostych gier strategicznych i logicznych. Udowadnia, że wciągająca rozgrywka nie zawsze wymaga graficznych fajerwerków. Gra warta polecenia.


Czytaj również: Xperia XZ2 - Test i recenzja flagowca od Sony