Instalki.pl » Aktualności » Software » Revolut znów wysyła karty płatnicze za darmo. Warto skorzystać!
Czwartek, 26 Kwiecień 2018 09:37, Wpisany przez Aleksander Piskorz
YouTube padł ofiarą hakerów
Oferta jest ograniczona czasowo.

Revolut to rozwiązanie, które jakiś czas temu oficjalnie pojawiło się na terenie naszego kraju – więcej o jego zasadach działania możecie przeczytać w tym tekście.

Okazuje się, iż sceptyczne nastawienie do polskiego rynku nie było potrzebne. Nasi rodacy chętnie korzystają z nowych technologii i okazało się, że firmie udaje się pozyskiwać codziennie sporą liczbę nowych klientów. Firma planuje także zwiększyć zatrudnienie i do końca roku powiększyć ekipę z 350 do 800 osób. Do końca 2018 roku Revolut miał pozyskać w Polsce 150 tysięcy nowych, aktywnych użytkowników. Nie ma jeszcze nawet maja, a ich liczba przekroczyła... 100 tysięcy!

Z tej okazji firma postanowiła udostępnić darmową wysyłkę fizycznych kart płatniczych do użytkowników – poza tego typu akcjami trzeba za nie normalnie zapłacić. Cała promocja trwa dwa tygodnie i zakończy się już 9 maja tego roku. Warto się więc pospieszyć.

Aby skorzystać z darmowej wysyłki karty płatniczej należy zarejestrować się na tej stronie, pobrać aplikację oraz doładować konto w aplikacji za minimum 20 złotych. W kontekście samego zamówienia, aplikacja pokieruje Was krok po kroku.

Nie pozostaje nic innego, jak tylko korzystać.

Źródło: Revolut