Instalki.pl » Aktualności » Software » 20 lat ALLPlayera - odtwarzacz w wersji 8.0 już dostępny
Środa, 25 Kwiecień 2018 13:49, Wpisany przez Mateusz Ponikowski
ALLPlayer 8
Nowa wersja z okazji jubileuszu.

Twórcy ALLPlayera poinformowali o wydaniu nowej wersji odtwarzacza multimedialnego, który został napisany od nowa. Zrezygnowano z mało używanych funkcji i usprawniono te najpopularniejsze.

Producent chwali się, że zaprojektowano nową playlistę, co z pewnością ucieszy miłośników seriali oraz tych użytkowników, którym ALLPlayer służy jako odtwarzacz muzyki i radia internetowego. Wbudowana w playlistę wyszukiwarka pozwoli łatwo znaleźć na dysku szukany utwór muzyczny lub film.

Nowa wersja ALLPlayera dla Windows została wydana również w wersji 64-bitowej i wkrótce nastąpi premiera na inne systemy, w tym mocno wyczekiwany ALLPlayer na Mac OS.

Najnowszy silnik programu oprócz ulepszonej obsługi najnowszych standardów audio i video, takich jak obsługa 4K, UltraHD czy WebM, wprowadza także usprawnienia w obsłudze i jakości wyświetlanych napisów. Łącząc się z czołowym serwisem z napisami Napisy24 oraz takimi bazami jak Napiprojekt i międzynarodowym serwisem Opensubtitles.org, ALLPlayer automatycznie pobierze idealnie dopasowane napisy w wybranym języku.

Najnowsza wersja ALLPlayera dostępna jest do pobrania bezpośrednio z naszych zasobów.

Źródło: ALLPlayer