Instalki.pl » Aktualności » Software » Next Episode – niezbędnik każdego fana seriali (recenzja)
Sobota, 14 Kwiecień 2018 08:33, Wpisany przez Przemysław Kreft
Next Episode
Mobilna aplikacja do śledzenie ulubionych filmów i seriali

W ostatnich latach nastąpiła spora zmiana w postrzeganiu seriali. Za sprawą wielkich produkcji od Netfliksa czy HBO przestały się one kojarzyć z marnej jakości tasiemcami znanymi z telewizji. Na nowe sezony najlepszych seriali z niecierpliwością czekają miliony fanów na całym świecie. No właśnie, jeżeli nie chcemy przegapić premiery nowego odcinka ulubionej produkcji, warto wspomóc się smartfonem wyposażonym w odpowiednią aplikację.

Next Episode – aplikacja do śledzenie ulubionych filmów i seriali

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 12,99 zł-52,99 zł za sztukę / Android: 4.0 i nowsze
Next EpisodeNext Episode to aplikacja dla każdego fana seriali. Dzięki rozbudowanej bazie możemy bez trudu odnaleźć informacje na temat produkcji, które oglądamy. Kluczem w tej aplikacji jest możliwość śledzenia wybranych tytułów – zostaniemy wówczas powiadomieni o premierze nowego odcinka, czy całego sezonu. Dzięki temu zawsze będziemy na bieżąco.

Na początku musimy oczywiście dodać seriale, które nas interesują. Baza Next Episode zawiera tytuły z całego świata, jednak nie da się ukryć, że najlepiej sprawdzi się w przypadku anglojęzycznych produkcji. Przy każdym serialu mamy możliwość przejrzenia listy odcinków wraz z opisem, obejrzenia zwiastuna, czy poznania daty premiery nowego sezonu.

Next Episode scr 1
Po zapełnieniu listy ulubionych w części Next zobaczymy zbliżające się odcinki. Dodatkowym atutem jest możliwość przeglądania kalendarza z zaznaczonymi datami premiery poszczególnych części. Oczywiście nie musimy cały czas samodzielnie przeglądać aplikacji, by śledzić ulubione seriale. Dzięki powiadomieniom Next Episode może automatycznie informować nas o nowych odcinkach.

Next Episode to bardzo przydatna aplikacja, którą docenią zwłaszcza fani zagranicznych seriali. Jeśli nie przeszkadza nam obsługa w języku angielskim, z całą pewnością ułatwimy sobie śledzenie ulubionych produkcji.


Czytaj również: Smartfon do 800 złotych - 6 najlepszych modeli [Wiosna 2018]