Instalki.pl » Aktualności » Software » W końcu! Nowa, przydatna funkcja trafi do Skype
Poniedziałek, 09 Kwiecień 2018 09:07, Wpisany przez Aleksander Piskorz
iphone-x-54
Aż dziwne, że dopiero teraz.

Trzymajcie się mocno zanim przeczytacie, jaka to nowość trafiła do komunikatora Skype. Biorąc bowiem pod uwagę, iż program jest na rynku od 15 lat, to dziwi fakt, że producent zdecydował się dopiero teraz na udostępnienie możliwości... nagrywania rozmów.

Tak, dokładnie – nagrywania rozmów. Komunikator Microsoftu będzie wykorzystywał w tym celu narzędzia firm trzecich, jednak nie trzeba będzie robić niczego więcej poza wciśnięciem przycisku nagrywania. Amerykańska firma idzie z duchem czasu i chce dostosować swój program do vlogów oraz twórców nagrywających podcasty na YouTube – to właśnie ta grupa użytkowników tworzących treści narzekała na to, iż trzeba się nakombinować, aby nagrać rozmowę.

skypenagrywanie2

Co ciekawe, Skype będzie posiadał także specjalne opcje, które pozwolą na dodanie nakładek czy też dodatkowych informacji bezpośrednio na ekran. Zapewne nie zabraknie również efektów oraz przejść, które pozwolą urozmaicić cały materiał.

Nagrywanie rozmów w Skype zostanie oficjalnie zaprezentowane już dzisiaj podczas specjalnej konferencji na imprezie NAB Show w Las Vegas. Można się śmiać z Microsoftu, bowiem nagrywanie rozmów nie jest rewolucyjną funkcją, ale w przypadku Skype'a zapewne oszczędzi niektórym osobom nerwów oraz pracy.

Będziecie korzystać?

Źródło: The Verge