Instalki.pl » Aktualności » Software » Dream League Soccer 2018 – FIFA ma godnego konkurenta na Androida? (recenzja)
Sobota, 31 Marzec 2018 07:57, Wpisany przez Przemysław Kreft
Dream League Soccer
Przyzwoity symulator piłkarski na smartfony i tablety.

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018 nadchodzą wielkimi krokami. Nie da się ukryć, że apetyty kibiców są bardzo duże – pierwsza dziesiątka w rankingu FIFA naszej reprezentacji i piłkarze grający na co dzień w największych klubach dają nadzieję na bardzo dobry wynik. Nic zatem dziwnego, że gry piłkarskie cieszą się u nas sporą popularnością. Ciekawe tytuły znajdziemy nie tylko na konsole i pecety – grać możemy również na urządzeniach mobilnych.

Dream League Soccer – rozbudowana gra dla fanów piłki nożnej

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 9,49 zł – 229,99 zł za sztukę / Android: 4.4 i nowsze
Autobeat PlayerDream League Soccer 2018 to najnowsza odsłona symulatora piłkarskiego dostępnego na smartfony i tablety. Umożliwia zarówno rozgrywanie spotkań, jak i zabawę w menedżera budującego swój zespół. Atrakcyjna oprawa graficzna i przemyślany system sterowania sprawiają, że rozgrywka jest wygodna nawet na urządzeniach z mniejszym ekranem.

Gra opiera się na tradycyjnym trybie kariery, w którym prowadzimy początkującą drużynę. Wygrywając kolejne spotkania, zdobywamy środki na inwestowanie w zawodników, stadion itp. Nie zabrakło również funkcji sieciowych, dzięki czemu możemy mierzyć się z innymi graczami. Dzięki licencji FIFPro w Dream League Soccer znajdziemy co prawda znane nazwiska piłkarzy, jednak nie dotyczy to już samych zespołów, stadionów czy lig.

Dream League Soccer scr 1
Sama rozgrywka stoi na bardzo przyzwoitym poziomie. Sterowanie odbywa się za pomocą wyświetlanych na ekranie przycisków i trzeba przyznać, że wystarczy trochę treningu, by zacząć sprawnie poruszać się po boisku. Szczególnie na większym ekranie tabletu gra jest bardzo przyjemna.

Dream League Soccer 2018 to bardzo ciekawa propozycja dla fanów gier sportowych. Oferuje rozbudowaną rozgrywkę i zapewnia zabawę na dłuższy czas. Nie znajdziemy tu co prawda pełnych licencji znanych z serii FIFA, jednak w tytule mobilnym nie powinno to stanowić większego problemu.


Czytaj również: Xiaomi Mi Notebook Air 13.3 (Kaby Lake) - test świetnego laptopa prosto z Chin