Instalki.pl » Aktualności » Software » 5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić [Aplikacje tygodnia #71]
Sobota, 17 Marzec 2018 09:02, Wpisany przez Przemysław Kreft
Aplikacje Tygodnia 71
Zapraszamy na kolejną część naszej serii zestawień nowych i ciekawych gier i aplikacji dla Androida.

W tym tygodniu proponujemy ciekawy launcher, narzędzie dla fanów muzyki elektronicznej oraz aplikację z zestawem porad dietetycznych i planami treningowymi. Mobilni gracze będą mogli spróbować swoich sił w prostych, ale wciągających zręcznościówkach.

Lean Launcher

Cena: 0 zł / Android: 5.0 i nowsze

Lean Launcher

Lekki launcher dla system Android rozwijany na zasadach open source. Wyglądem przypomina rozwiązanie znane z urządzeń z serii Pixel. Pozwala na szybką odmianę wyglądu naszego urządzenia. Dodatkowym atutem są liczne funkcje zwiększające wygodę użytkowania, jak dynamiczne skróty, wyszukiwanie aplikacji, szybki dostęp do ustawień itp.

Lean Launcher


Drum Pads - Beat Maker Go

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Android: 5.0 i nowsze

Drum Pads

Narzędzie dla fanów muzyki elektronicznej. Pozwala na tworzenie własnych beatów i podkładów perkusyjnych. Możemy korzystać zarówno z gotowych projektów, jak i kreować własne dźwięki z wykorzystaniem samplera.

Nie zabrakło również dodatkowych narzędzi i efektów, jak pętle czy mikser. Wykonywane utwory możemy nagrywać do późniejszego wykorzystania.

Drum Pads


Diet & Training by Ann

Cena: 0 zł / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 36,99 zł – 199,99 zł za sztukę / Android: 4.1 i nowsze

Diet Training by Ann

Aplikacja sygnowana przez Annę Lewandowską to kompleksowe podejście do zdrowego stylu życia. Znajdziemy w niej diety, plany treningowe i dawkę porad. Wprowadzając swoje dane możemy mierzyć i śledzić swoje postępy.

Diet Training by Ann


2 knights

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 8,69 zł za sztukę / Android: 4.0 i nowsze

2 knights

Niezwykle prosta, czarno-biała gra zręcznościowa, która potrafi wciągnąć na dłuższą chwilę. Naszym zadaniem jest uderzanie w ekran w odpowiednim momencie, by dwie postacie biegnące w przeciwną stronę przeskakiwały nad przeszkodami.

Skoordynowanie działań, by obsługiwać dwie postacie, wymaga trochę wprawy i koncentracji.

2 knights


Helix Jump

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Android: 4.1 i nowsze

Helix Jump

Kolejny tytuł zręcznościowy, tym razem z nieco bardziej rozbudowaną trójwymiarową grafiką. Obracamy spiralą w taki sposób, by odbijająca się piłeczka przechodziła coraz niżej. Musimy przy tym omijać żółte pola i zbierać dodatkowe punkty.

Helix Jump


To już wszystkie nasze cotygodniowe propozycje. Jeżeli znasz nowości, o których powinniśmy napisać - koniecznie daj znać w komentarzu!

Sprawdź również: 5 nowych aplikacji na Androida, koniecznie je sprawdź! [Aplikacje tygodnia #70]