Instalki.pl » Aktualności » Software » Nie działa ci Skype? Microsoft pracuje już nad poprawką
Środa, 07 Luty 2018 15:57, Wpisany przez Wojtek Onyśków
skype
Problemy z łącznością.

Skype miewa w ostatnim czasie spore problemy z działaniem. Użytkownicy skarżą się między innymi na zrywanie połączenia z serwerem i niedostarczanie wiadomości.

Problem występuje zarówno w wersji desktopowej komunikatora, jak i w aplikacjach mobilnych. Wiadomości nie są poprawnie wysyłane, choć wykonywanie połączeń głosowych działa bez zarzutów.

Microsoft jest świadomy problemu i pracuje nad jego naprawą. W międzyczasie sugeruje tymczasowe rozwiązanie. Jeżeli wiadomości nie są poprawnie wysyłane, należy wylogować się z usługi i zalogować ponownie. W przynajmniej części przypadków powinno to pomóc.

Niektórzy użytkownicy doświadczają problemów z wysyłaniem wiadomości. Mogą występować opóźnienia lub kłopoty z synchronizacją. Prawdopodobnie znaleźliśmy już przyczyny usterki i weryfikujemy stworzoną poprawkę” - tłumaczy Microsoft.

Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, aktualizacja powinna zadebiutować na serwerach już w przeciągu najbliższych godzin. Wtedy też problemy ze Skypem prawdopodobnie znikną.

Źródło: KitGuru