Instalki.pl » Aktualności » Software » 5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić [Aplikacje tygodnia #58]
Sobota, 09 Grudzień 2017 08:45, Wpisany przez Przemysław Kreft
Aplikacje Tygodnia 58
Zapraszamy na kolejną część naszej serii zestawień nowych i ciekawych gier i aplikacji dla Androida.

W tym tygodniu proponujemy nową aplikację do zarządzania zużyciem danych, przydatny gadżet do kontroli schowka, a także niezwykle ciekawy budzik. Jeśli chodzi o gry, do zestawienia trafiły dwa tytuły zręcznościowe.

Datally

Cena: 0 zł / Android: 5.0 i nowsze

Datally

Nowa aplikacja od Google, która ma pomóc w oszczędzaniu mobilnego transferu danych. Pozwala na wygodne zarządzanie dostępnym pakietem gigabajtów. Możemy śledzić i ustawiać limity transferu dla poszczególnych aplikacji, przeglądać szczegółowe statystyki itp.

Dodatkowym atutem są wyświetlane komunikaty i wskazówki, które ułatwiają oszczędzanie danych oraz wyszukiwarka sieci Wi-Fi w pobliżu.

Datally


CopyClip - Clipboard Manager

Cena: 0 zł / Android: 4.2 i nowsze

CopyClip

Przydatny gadżet do zarządzania systemowym schowkiem. Zapisuje wszystkie kopiowane przez nas informacje. Co ważne, mamy do nich szybki dostęp bezpośrednio z panelu powiadomień. Aplikacja może przechowywać ustaloną przez nas liczbę elementów. Wybrane dane możemy zachować, by były stale dostępne.

CopyClip


Nebula Alarm Clock

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 3,39 zł – 9,99 zł za sztukę / Android: 5.0 i nowsze

Nebula Alarm Clock

Ciekawa wariacja na temat budzika. Każdej nocy hodujemy nową gwiazdę. Po uruchomieniu alarmu możemy zebrać ja do swojej kolekcji, wykonując ustalone wcześniej zadania (skanowanie kodu QR, wykonanie zadania logicznego itp.). Jeżeli się nie pospieszymy, gwiazda eksploduje.

W ten oryginalny sposób aplikacja zachęca do sprawnego wstawania, bez przeciągania procesu kolejnymi drzemkami.

Nebula Alarm Clock


Desert Legacy

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Android: 4.1 i nowsze

Desert Legacy

Gra zręcznościowa, w której surfujemy po wydmach, omijając przeszkody i zbierając dodatkowe elementy. Sterowanie sprowadza się do przesuwania palcem po ekranie, jednak osiąganie dobrych wyników wymaga nieco wprawy.

Desert Legacy


Duke Dashington Remastered

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 7,79 zł za sztukę / Android: 2.3 i nowsze

Duke Dashington Remastered

Remake gry wydanej w 2014 roku, który odświeża szatę graficzną i usprawnia sterowanie. Jest to platformówka w stylu retro, w której kierujemy postacią podróżnika ratującego skarby z zapadających się lochów. Poszczególne poziomy musimy przechodzić przed upływem określonego czasu.

Duke Dashington Remastered


To już wszystkie nasze cotygodniowe propozycje. Jeżeli znasz nowości, o których powinniśmy napisać - koniecznie daj znać w komentarzu!

Sprawdź również: 5 nowych aplikacji na Androida, koniecznie je sprawdź! [Aplikacje tygodnia #57]