Instalki.pl » Aktualności » Software » 5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić [Aplikacje tygodnia #56]
Sobota, 25 Listopad 2017 09:29, Wpisany przez Przemysław Kreft
Aplikacje Tygodnia 56
Zapraszamy na kolejną część naszej serii zestawień nowych i ciekawych gier i aplikacji dla Androida.

W tym tygodniu prezentujemy nową aplikację dla fanów polskiej piłki nożnej, rozbudowaną alternatywę dla systemowej książki adresowej, a także coś dla fanów grafiki 3D. Mobilni gracze będą mogli sprawdzić się w nowej przygodówce RPG oraz we wciągającym tytule zręcznościowym.

Ekstraklasa

Cena: 0 zł / Android: 5.0 i nowsze

Ekstraklasa

Oficjalna aplikacja Ekstraklasy, która daje użytkownikom dostęp do szczegółowych informacji o rozgrywkach piłkarskich w naszym kraju. Prezentuje wyniki meczów, statystyki, składy, aktualności itd.

Dodatkowym atutem są funkcje społecznościowe, jak możliwość tworzenia grup, oceniania zawodników, komentowania spotkań itp. Aplikacja wyróżnia się przy tym nowoczesnym i przejrzystym interfejsem.

Ekstraklasa


Simpler

Cena: 0 zł / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 6,90 zł – 49,99 zł za sztukę / Android: Zależy od urządzenia

Simpler

Ciekawa alternatywa dla systemowej książki adresowej. Umożliwia identyfikację nieznanego numeru w czasie rzeczywistym, blokowanie niechcianych rozmów, łączenie kontaktów itp. Dodatkowo Simpler pozwala na automatyczne pobieranie zdjęć osób w naszych kontaktach z sieci społecznościowych.

Aplikację wyposażono również w narzędzia do tworzenia kopii zapasowych wszystkich kontaktów z naszego telefonu.

Simpler


ModelAN3DPro

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Android: 4.0 i nowsze

ModelAN3DPro

Narzędzie dla fanów grafiki 3D. Pozwala na szybkie tworzenie efektownych projektów trójwymiarowych. Możemy korzystać z wielu gotowych szablonów lub budować obiekty samodzielnie (ze zdjęć i tekstu).

Gotowe projekty możemy zapisywać w różnych formatach i dzielić się nimi ze znajomymi.

ModelAN3DPro


Pocket Legends Adventures

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 8,69 zł – 394,99 zł za sztukę / Android: 5.0 i nowsze

Pocket Legends Adventures

Nowa gra typu RPG dla system Android kusi kolorowym światem i ciekawymi rozwiązaniami, jeśli chodzi o rozgrywkę. Mamy tutaj na przykład walkę w czasie rzeczywistym, rozbudowany schemat rozwoju postaci i możliwość współpracy w trybie multiplayer.

Na plus należy zaliczyć również starannie wykonaną i atrakcyjną szatę graficzną.

Pocket Legends Adventures


QuickDraw - Fast Arcade Shooter

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 5,79 zł za sztukę / Android: 4.1 i nowsze

QuickDraw

Wciągająca gra zręcznościowa, w której musimy zestrzelić wszystkie okrągłe tarcze w wyznaczonym czasie. Sterowanie sprowadza się zatem do uderzania palcem w ekran, jednak osiąganie dobrych wyników wymaga sporo wprawy i refleksu.

Każdy kolejny poziom wnosi utrudnienie w różnej postaci, jak zakrywanie i poruszanie celami.

QuickDraw


To już wszystkie nasze cotygodniowe propozycje. Jeżeli znasz nowości, o których powinniśmy napisać - koniecznie daj znać w komentarzu!

Sprawdź również: 5 nowych aplikacji na Androida, koniecznie je sprawdź! [Aplikacje tygodnia #55]