Instalki.pl » Aktualności » Software » EaseUS rozdaje licencje. Wartościowe oprogramowanie do zgarnięcia!
Środa, 22 Listopad 2017 14:43, Wpisany przez Mateusz Ponikowski
EaseUS Promocja 11
Warto skorzystać z promocji.

EaseUS to producent oprogramowania znany przede wszystkim z produktów do partycjonowania dysków, zarządzania pamięcią czy odzyskiwania danych. Właśnie trwa promocja, dzięki której praktycznie każdy może odebrać licencje na wybrane produkty firmy.

Zadanie, które przygotował producent nie jest specjalnie skomplikowane - na dedykowanej stronie wystarczy ułożyć puzzle przesuwając poszczególne elementy zrzutu ekranu tak aby stanowiły właściwy obrazek.

Na uczestników zabawy czekają licencje na pełne wersje wybranych produktów, a wśród nich EaseUS Partition Master Professional 11.10 (narzędzie do tworzenia, zmieniania, usuwania, formatowania partycji), EaseUS Mobimover 3.0 (program do transferu danych z peceta do iPhone'a i iPad'a), EaseUS MobiSaver for Android 5.0 (odzyskiwanie danych z urządzeń z Androidem), EaseUS Todo PCTrans Pro 9.0 (wygodny transfer danych i programów do nowego komputera), EaseUS Todo Backup Home 9.2 (narzędzie do backupu i odzyskiwania danych dla PC).

Zainteresowanych odsyłamy na stronę akcji. Warto pamiętać, że otrzymany klucz produktu należy aktywować do 28 listopada.

Promocje na zakup licencji

Przygotowano również specjalne obniżki na zakup oprogramowania dzięki czemu można zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt dolarów. Przykładowo EaseUS Data Recovery Wizard Pro + EaseUS MobiMover Pro kupimy za 217,05 zł podczas gdy standardowa cena wynosi 675,23 zł. W pakiecie dostaniemy również EaseUS MobiSaver + EaseUS MobiMover Pro za 168,78 zł

EaseUS Data
Omawiane promocje trwają do 28 listopada.

Artykuł powstał przy współpracy z firmą EaseUS