Instalki.pl » Aktualności » Software » Photable - wyróżnij swoje zdjęcia za pomocą kilku dotknięć ekranu
Sobota, 04 Listopad 2017 13:02, Wpisany przez Przemysław Kreft
Photable
Nowa aplikacja pozwoli nam łatwo tworzyć efektowne projekty fotograficzne.

Zapisywanie wspomnień w formie fotografii nigdy wcześniej nie było tak łatwe. Teraz wystarczy wyciągnąć smartfona z kieszeni i możemy już robić zdjęcia niemal bez ograniczeń (wystarczy odpowiednio pojemna karta pamięci). Wielu z nas chce później wyróżnić fotki za pomocą ciekawych filtrów i efektów, tworząc kolaże czy inne artystyczne projekty. Na szczęście nie musimy w tym celu zgrywać zdjęć na komputer i uczyć się obsługi programu graficznego. Wystarczy odpowiednia aplikacja na telefon.

Photable – łatwa w obsłudze aplikacja do efektownej obróbki zdjęć

Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 13,99 zł – 56,99 zł za sztukę / Android: 4.0.3 i nowsze
PhotablePhotable, bo o niej mowa, to nowa aplikacja do edycji zdjęć, która szczyci się łatwą obsługą i rozbudowanymi możliwościami edycyjnymi. Możemy dzięki niej stosować różnorodne filtry i efekty, dodawać tekst i inne elementy na nasze zdjęcia, budować efektowne kolaże itp. Gotowymi projektami możemy oczywiście dzielić się później ze znajomymi za pomocą serwisów społecznościowych.

Po otwarciu aplikacji wybieramy jeden z dostępnych modułów. W części Retouch możemy dokonać retuszu, w sekcji Collage stworzymy efektowny kolaż, Templates to z kolei zestaw szablonów z ciekawymi efektami artystycznymi. Ostatnim narzędziem jest Pin Board, gdzie będziemy mogli szybko przygotować ciekawe zestawienie zdjęć w formie tablicy.

Photable scr 1
Niezależnie od wybranego modułu, pierwszym krokiem jest wybranie zdjęć z naszej kolekcji. Później możemy je dowolnie edytować w ramach danego narzędzia. Obsługa Photable nie jest trudna i nie powinna sprawić trudności także mniej doświadczonym użytkownikom. Zarówno zdjęcia, jak i poszczególne elementy możemy dowolnie przesuwać i obracać, a stosowanie filtrów sprowadza się do wybrania danego efektu i ustalenie jego siły. Do naszej dyspozycji jest cała masa szablonów, efektów, stickerów itp. Część z nich jest co prawda dostępna za opłatą, jednak wiele pobierzemy za darmo (po wyświetleniu reklamy).

Photable to bardzo udana aplikacja. Jest łatwa w obsłudze i pozwala na szybkie tworzenie atrakcyjnych projektów z naszych zdjęć. Osoby często dzielące się fotkami w internecie docenią szczególnie możliwość wygodnego tworzenia kolaży i udostępniania przez sieci społecznościowe.


Czytaj również: Najlepsze gry podobne do PlayerUnknown’s Battlegrounds.